Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Nieuws

2011-08-06 - Twee podiumplaatsen jeugd Olympia in European Junior Cy


Terug naar overzicht

 

Twee podiumplaatsen jeugd Olympia in European Junior Cycling Tour.
 
In het grootste wielerevenement voor de jeugd, de European Junior Cycling Tour in Assen hebben de renners van de Wielervereniging Olympia goede resultaten geboekt. Bij de nieuwelingen werd Stef Krul uit Tjalleberd derde in het eindklassement en bij de jeugd van categorie 7 was er een derde plaats voor Janiek Zandvliet uit Langezwaag.
 
De etappewedstrijd begon met een proloog langs de Vaart in Assen.
In categorie 1 was er een 18e plaats voor Lotte Deems uit Wolvega;
In categorie 3 een 37e plaats voor Philip Sijbrandi uit Bolsward;
In categorie 4 een 15e plaats voor Rick de Vries uit Nijeholtpade
In categorie 5 een 44e plaats voor Koop Ketellaper uit Oudehaske;
In categorie 6 een 18e plaats voor Jeroen Hof uit Heerenveen
In categorie 7 een   4e plaats voor Harmen Krul uit Tjalleberd
Bij de nieuwelingen werd Stef Krul uit Tjalleberd 10e, Allard Klijnstra uit Oldeholtpade 53e, Maarten Hof uit Heerenveen 64e en Igor Hollemans uit Nijeberkoop 65e.
Bij de junioren was er een 71e plaats voor Frerick Hoeksma uit Joure, een 73e voor Henk Brand en een 82e voor Alex de Graaf uit Joure.
 
De 1e etappe was een criterium, de uitslagen daarvan luiden als volgt:
Categorie 1: 20e Lotte Deems
Categorie 3: 32e Philip Sijbrandi
Categorie 4: 23e Rick de Vries
Categorie 5: 34e Koop Ketellapper
Categorie 6: 47e Jeroen Hof
Categorie 7: 1e Harmen Krul, 5e Wouter Deems en 8e Janiek Zandvliet
Nieuwelingen: 16e Stef Krul, 50e Igor Hollemans, 56e Arjan Hof, 72e Allard Klijnstra, 82e Maarten Hof.
Junioren: 50e Frerick Hoeksma, 58e Henk Brand en 76e Alex de Graaf.
 
De 2e etappe was een klassieker en de uitslagen daarvan zijn:
Categorie 1: 24e Lotte Deems
Categorie 3: 32e Philip Sijbrandi
Categorie 4: 38e Rick de Vries
Categorie 5: 33e Koop Ketellapper
Categorie 6: 49e Jeroen Hof
Categorie 7: 6e Janiek Zandvliet, 7e Wouter Deems en 10e Harmen Krul.
Nieuwelingen: 25e Allard Klijnstra, 56e Arjan Hof, 88e Maarten Hof en 89e Igor Hollemans.
Junioren: 37e Frerick Hoeksma, 51e Henk Brand en 77e Alex de Graaf.
 
De 3e etappe was een tijdrit en de uitslag daarvan is:
Categorie 1: 10e Lotte Deems
Categorie 3: 27e Philip Sijbrandi
Categorie 4: 8e Rick de Vries
Categorie 5: 49e Koop Ketellapper
Categorie 6: 27e Jeroen Hof
Categorie 7: 5e Janiek Zandvliet, 11e Harmen Krul en 24e Wouter Deems
Nieuwelingen: 3e Stef Krul, 26e Igor Hollemans, 67e Maarten Hof, 82e Allard Klijnstra en 98e Arjan Hof.
Junioren: 62e Henk Brand, 75e Frerick Hoeksma en 84e Alex de Graaf.
 
De 4e etappe was een Omloop en de uitslagen daarvan zijn:
Categorie 1: 15e Lotte Deems
Categorie 3: 30e Philip Sijbrandi
Categorie 4: 48e Rick de Vries
 
Categorie 5: 38e Koop Ketellapper
Categorie 6: 54e Jeroen Hof
Categorie 7: 7e Janiek Zandvliet, 11e Harmen Krul en 16e Wouter Deems
Nieuwelingen: 51e Stef Krul, 53e Igor Hollemans, 76e Maarten Hof en 89e Arjan Hof
Junioren: 54e Frerick Hoeksma, 76e Henk Brand en 86e Alex de Graaf.
 
De uitslagen van de 5e etappe een criterium zijn als volgt:
Categorie 1: 18e Lotte Deems
Categorie 3: 33e Philip Sijbrandi
Categorie 4: 26e Rick de Vries
Categorie 5: 34e Koop Ketellapper
Categorie 6: 47e Jeroen Hof
Categorie 7: 3e Janiek Zandvliet, 5e Harmen Krul en 16e Wouter Deems
Nieuwelingen: 11e Stef Krul, 29e Igor Hollemans, 48e Allard Klijnstra, 90e Arjan Hof en 114e Maarten Hof.
Junioren: 30e Frerick Hoeksma, 65e Henk Brand en 84e Alex de Graaf.
 
Eindklassement:
Categorie 1: 20e Lotte Deems
Categorie 3: 29e Philip Sijbrandi
Categorie 4: 41e Rick de Vries
Categorie 5: 37e Koop Ketellapper
Categorie 6: 47e Jeroen Hof
Categorie 7: 3e Janiek Zandvliet, 7e Harmen Krul, 19e Wouter Deems
Nieuwelingen: 3e Stef Krul, 45e Allard Klijnstra, 68e Igor Hollemans, 74e Arjan Hof en 92e Maarten Hof
Junioren: 42e Frerick Hoeksma, 59e Henk Brand en 89e Alex de Graaf.
Al met al een resultaat waar jeugdtrainer Jan Welles trots op kan zijn.
 
De winnaars van de diverse categorieën waaraan jeugdrenners van Olympia aan meededen zijn:
Categorie 1: Maud Rijnbeek uit Amsterdam van ZWC DTS Zaandam
Categorie 3: Axel van der Tuuk uit Assen van de WV Meteoor Assen-Roden
Categorie 4: Kirstie van Haaften uit De Meern van WV het Stadion
Categorie 5: Fleur Nagengast uit Beilen van WRV De Peddelaars
Categorie 6: Thijs Wolsink uit Enschedé van RTV Oldenzaalse WLC
Categorie 7: Pascal Eenkhoorn uit Genemuiden van WRV De Peddelaars
Nieuwelingen: Nino Honigh uit Egmond-Binnen van WV De Jonge Renner
Junioren: Simon Evers uit Duitsland.
In categorie 2, waar geen jeugdrenners van Olympia in uitkomen ging de overwinning naar Maike van der Duin uit Assen van de WV Meteoor Assen-Roden.