Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Nieuws

2011-06-04 - Uitslagen jeugd WV Olympia in Jeugdmeerdaagse Emmen.


Terug naar overzicht

 

Uitslagen jeugd WV Olympia in Jeugdmeerdaagse Emmen.
 
Van donderdag 2 juni t/m zaterdag 4 juni werd op het clubparcours van de WSV Emmen aan de Meerdijk een jeugdmeerdaagse gehouden. Tijdens deze meerdaagse werd twee keer een criterium verreden, een klassieker en een tijdrit. Maar net als bij alle meerdaagse wedstrijden werd ook hier begonnen met een proloog.
De uitslagen van de proloog op donderdag 2 juni, voor wat betreft de renners van de WV Olympia, waren als volgt:
 
Categorie 7: 4e Harmen Krul Tjalleberd, 5e Janiek Zandvliet Langezwaag
en 12e Wouter Deems.
Categorie 6: 12e Aafke Soet en 23e Jeroen Hof.
Categorie 5: 48e Koop Ketellapper
Categorie 4: 13e Rick de Vries.
Categorie 1: 11e Lotte Deems Wolvega
 
Uitslagen criterium op donderdag 2 juni:
Categorie 7: 3e Harmen Krul, 5e Janiek Zandvliet, 10e Wouter Deems
Categorie 6: 23e Aafke Soet, 31e Jeroen Hof
Categorie 4: 13e Rick de Vries
Categorie 1: 13e Lotte Deems
 
Uitslag jeugdklassieker op vrijdag 3 juni:
Categorie 7: 4e Harmen Krul, 5e Janiek Zandvliet, 12e Wouter Deems
Categorie 6: 23e Aafke Soet, 30e Jeroen Hof
Categorie 4: 14e Rick de Vries
Categorie 1: 8e Lotte Deems
 
Uitslag tijdrit op zaterdag 4 juni:
Categorie 7: 4e Janiek Zandvliet, 5e Harmen Krul, 14e Wouter Deems
Categorie 6: 8e Aafke Soet, 12e Jeroen Hof
Categorie 4: 17e Rick de Vries
Categorie 1: 12e Lotte Deems
 
Uitslag criterium op zaterdag 4 juni:
Categorie 7: 4e Janiek Zandvliet, 9e Wouter Deems, 12e Harmen Krul
Categorie 6: 20e Aafke Soet, 37e Jeroen Hof
Categorie 4: 17e Rick de Vries
Categorie 1: 10e Lotte Deems
 
Eindklassement Jeugdmeerdaagse Emmen:
Categorie 7: 4e Janiek Zandvliet, 5e Harmen Krul, 12e Wouter Deems
Categorie 6: 16e Aafke Soet
Categorie 4: 13e Rick de Vries
Categorie 1: 10e Lotte Deems