Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen
De Vries Sport en Wielershop Nijeholtpade

Uitslagen Noord Nederland

2013-12-29  
Veldrijden Vorden
2013-12-28  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Zevenhuizen
2013-12-28  
Veldrijden Oudenwater
2013-12-15  
Veldrijden Moersgestel
2013-12-14  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Assen
2013-12-14  
Veldrijden Moergestel (jeugd)
2013-12-14  
Veldrit Huijbergen
2013-12-08  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Emmen
2013-12-07  
34e Nationale Veldrit van Amersfoort
2013-12-07  
Jeugdveldrit van de Bult van Leiden
2013-12-07  
GOW Oldebroek
2013-12-01  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Trimunt Marum
2013-12-01  
Veldrijden Lieshout (jeugd)
2013-11-30  
Veldrijden Hilversum
2013-11-24  
Super Prestige Cyclecross - Gieten
2013-11-24  
Veldrit Eerde
2013-11-23  
Veldrit Eerde (jeugd)
2013-11-17  
Veldrit Lieshout
2013-11-17  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Norg
2013-11-16  
D'N Bergse Wielerronde Berghem
2013-11-10  
Veldrijden Veldhoven
2013-11-10  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Veendam
2013-11-09  
Veldrijden Schaik
2013-11-09  
Veldrijden Apeldoorn
2013-11-09  
Veldrijden jeugd - Eiland van Maurik
2013-11-09  
G.O.W. Eibergen
2013-11-03  
Veldrijden Almelo
2013-11-02  
Regio Kampioenschappen Veldrijden Noord / Oost
2013-11-02  
Regio Kampioenschappen Veldrijden midden - Woerden
2013-11-02  
Regio Kampioenschappen Veldrijden Zuid - Munstergeleen
2013-10-27  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Coevorden
2013-10-26  
Veldrit Harderwijk
2013-10-26  
Veldrit Het Hulsbeek - Oldenzaal (GOW)
2013-10-20  
Jeugdveldrit Hoogeveen
2013-10-19  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Sumar
2013-10-19  
Veldrit van Albrandswaard
2013-10-18  
E.K. Baanwielrennen Apeldoorn
2013-10-13  
Veldrit Nijverdal
2013-10-05  
Assendelft
2013-10-05  
Veldrit Montfoort
2013-09-29  
Veldrijden Dordrecht
2013-09-29  
Jeugdwedstrijd Bochholz
2013-09-28  
N.C.K. 2013 - Zoutkamp
2013-09-28  
Ronde van Noord - Rotterdam
2013-09-28  
Ottoland
2013-09-28  
Jeugdwedstrijd Amersfoort
2013-09-22  
Jeugdronde van Molenberg - Heerlen
2013-09-22  
Lisse
2013-09-22  
Oosterhout
2013-09-21  
15e Rabo Groeistadklassieker - Amersfoort
2013-09-21  
Ameide
2013-09-21  
Jeugdwedstrijd Zwanenburg
2013-09-21  
Jeugdwedstrijd Arkel
2013-09-20  
Kampioenschap van Vlaanderen
2013-09-15  
Finale weekend 3e etappe Omloop van Schokland
2013-09-15  
Baronie Breda Classic
2013-09-14  
Jeugdwedstrijd Hasselt
2013-09-14  
Uden
2013-09-14  
Sint Pancras
2013-09-14  
Voorhout
2013-09-14  
Krimpen a.d. IJssel
2013-09-14  
Jeugdwedstrijd Honselerdijk
2013-09-13  
Giessen
2013-09-12  
Roosendaal
2013-09-08  
Boels Ladies Tour - Bunde / Berg enTerblijt
2013-09-08  
Koppeltijdrit Stavoren (WV Snits)
2013-09-08  
Kernen Omloop Echt - Susteren
2013-09-08  
Jeugdwedstrijd Veendam
2013-09-08  
Benelux kampioenschappen mountainbike - Zoetermeer
2013-09-08  
Hoorn
2013-09-08  
Uithoorn
2013-09-08  
Gouda
2013-09-08  
Hank
2013-09-07  
18e Omloop van de VeenkoloniŽn te Veendam
2013-09-07  
11e Omloop van Trynwalden - Oentsjerk
2013-09-07  
Boels Ladies Tour - Zaltbommel Veen
2013-09-07  
Jeugdronde Numansdorp
2013-09-07  
Jeugdronde Almelo
2013-09-07  
Beneluxkampioenschappen mountainbike - Zoetermeer
2013-09-06  
Boels Ladies Tour - Papendrecht Papendrecht
2013-09-06  
International Belgian Open - Gent
2013-09-05  
Boels Ladies Tour - Leerdam Leerdam
2013-09-04  
Boels Ladies Tour - Ploegentijdrit Coevorden
2013-09-04  
Noordwijkerhout
2013-09-03  
Boels Ladies Tour - Roden Roden
2013-09-02  
Born
2013-09-01  
57e Raboronde van Midden Nederland (UCI 1.2)
2013-09-01  
Abbenbroek
2013-09-01  
Heemskerk
2013-09-01  
Hilversum
2013-09-01  
Gouda
2013-09-01  
Heusdenhout Breda
2013-09-01  
Julianedorp
2013-08-31  
Ronde van Harkema
2013-08-31  
Jeugdronde Kampen
2013-08-31  
Omloop van het Gewone Volk Folsgare (WV Snits)
2013-08-31  
Oudewater
2013-08-31  
Nieuwpoort
2013-08-31  
Maassluis (jeugdronde)
2013-08-31  
6e Wieler Classic Beneden Leeuwen
2013-08-30  
's Gravendeel
2013-08-29  
Ede
2013-08-29  
Uchelen
2013-08-28  
Winsum
2013-08-27  
Tijdrit Zurich (WV Snits)
2013-08-27  
Naaldwijk
2013-08-25  
Berner Eurode Omloop Kerkrade
2013-08-25  
Ronde van de Waardepolder Haarlem
2013-08-25  
Oosterhout
2013-08-25  
6e Lus van Vledder
2013-08-25  
Nuenen (incl.jeugd)
2013-08-24  
Zuidland
2013-08-23  
Dutch Valley Food Classic - Veenendaal (UCI 1.1)
2013-08-23  
Veenendaal
2013-08-23  
Ronde van Zierikzee
2013-08-23  
Almelo (profronde)
2013-08-22  
Borne
2013-08-21  
Nunspeet
2013-08-20  
De Lier
2013-08-18  
44e Ronde van Midden Brabant - Dongen
2013-08-18  
Baarn
2013-08-18  
Bergomloop Simpelveld
2013-08-18  
Nispen
2013-08-18  
Heerhugowaard
2013-08-17  
Paasloo
2013-08-17  
Groenlo
2013-08-17  
Ronde van de Westereen - Zwaagwesteinde (incl.jeugd)
2013-08-17  
Pijnacker
2013-08-14  
Elspeet
2013-08-14  
Velodrome Suisse Grenchen
2013-08-12  
Steensel
2013-08-12  
Maassluis
2013-08-11  
N.K. masters tijdrijden - Bornerbroek
2013-08-11  
Slag om Norg
2013-08-11  
Oldenzaal
2013-08-11  
Beverwijk
2013-08-11  
Etten Leur
2013-08-10  
Sneekweek Wielerronde
2013-08-10  
Nacht van Goor
2013-08-10  
Berkel
2013-08-09  
Markelo
2013-08-09  
Neede
2013-08-08  
Nootdorp
2013-08-07  
Zutphen
2013-08-06  
Gouden Pijl van Emmen (Profronde)
2013-08-05  
Noordeloos
2013-08-04  
Raboronde van Appelscha
2013-08-04  
Zevenbergen
2013-08-04  
Oostzaan
2013-08-04  
Antwerpse Havenpijl Belgie
2013-08-03  
Europian Junior Cycling Tour Assen
2013-08-03  
Burgh Haamstede
2013-08-03  
Ospel
2013-08-02  
Mijl van Mares (profronde)
2013-08-01  
Profronde van Oostvoorne
2013-07-31  
Profronde van Maastricht
2013-07-31  
Santpoort
2013-07-31  
Zundert
2013-07-30  
Profronde van Surhuisterveen
2013-07-29  
Profronde Roosendaal
2013-07-29  
Ronde van Duizel
2013-07-28  
Buggenhout - Opstal (Belgie)
2013-07-28  
3e Prof Cityronde van Tiel
2013-07-27  
56e Tour de Junior - Achterveld
2013-07-27  
Jeugdwedstrijd Annen
2013-07-27  
Spektakel van Steenwijk
2013-07-26  
Ronde van Nijeveen
2013-07-26  
Profronde van Heerlen
2013-07-25  
Profronde Wateringen
2013-07-24  
Nederlands Kampioenschap - Chaam
2013-07-24  
Acht van Chaam 2013 Profronde
2013-07-24  
Alblasserdam
2013-07-23  
Nederlands Kampioenschap - Chaam
2013-07-23  
Profronde Stiphout
2013-07-22  
St. Daags na de Tour - Boxmeer
2013-07-22  
N.K. Handbike - Delden
2013-07-21  
Rondom De Bult van Usquert
2013-07-21  
64e Ronde van Poeldijk
2013-07-21  
Bovenkarspel
2013-07-21  
Klimcriterium Berg en Terblijt
2013-07-20  
Ronde van Noordhorn
2013-07-20  
Ochten
2013-07-20  
Ronde van Dalen
2013-07-18  
Europian Youth Olympic Festival - Utrecht
2013-07-17  
Monster
2013-07-16  
Europian Youth Olympic Festival - Utrecht
2013-07-16  
Bergeijk
2013-07-14  
Rabo Tweedaagse Venhuizen (clubcompetitie)
2013-07-14  
Obdam
2013-07-13  
Hoogeveen
2013-07-13  
Rabo Tweedaagse Venhuizen (clubcompetitie)
2013-07-13  
Giessenburg
2013-07-12  
Lus van Roden
2013-07-11  
Esso Ronde van Norg
2013-07-11  
Epe
2013-07-11  
Kwintsheul
2013-07-10  
De Rips
2013-07-10  
's Gravenzande
2013-07-09  
Mosselkoers Vivoorde - Houtum Belgie
2013-07-07  
Grote Prijs van Lichtenvoorde (7 Dorpen Omloop)
2013-07-07  
Parkhotel Valkenburg Omloop Schin op Geul
2013-07-07  
Driel (Jeugd + sportklasse)
2013-07-07  
Hoogkarspel
2013-07-06  
Barneveld
2013-07-06  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - De W
2013-07-06  
Borger
2013-07-06  
Enter
2013-07-06  
Barendrecht
2013-07-06  
Barendrecht
2013-07-05  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Maru
2013-07-04  
Slag om Ambacht - Hendrik Ido Ambacht
2013-07-03  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Zeven
2013-07-03  
Ermelo
2013-07-03  
Maasdijk
2013-07-02  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Hoogk
2013-07-01  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Roden
2013-06-30  
N.K.Masters - Utrecht
2013-06-30  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Peize
2013-06-30  
4e Omloop van de Schermer
2013-06-30  
Wolvega (jeugdwedstrijd)
2013-06-30  
Schaik (incl. jeugd)
2013-06-29  
Kloosterburen (incl.jeugd)
2013-06-29  
Herwijnen
2013-06-29  
Omloop van Workun (WV Snits)
2013-06-29  
4e Omloop van de Schermer
2013-06-28  
Prinsenbeek
2013-06-27  
Heamielronde van Bolsward (WV Snits)
2013-06-27  
Honselerdijk
2013-06-26  
Noordwijk Classic voor vrouwen
2013-06-26  
Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. (1.
2013-06-24  
Luijksgestel
2013-06-23  
N.K. weg Kerkrade
2013-06-23  
Utrecht
2013-06-23  
Warmenhuizen
2013-06-22  
Scherpenzeel
2013-06-22  
Berltsum (W.V. Snits)
2013-06-22  
N.K. weg Kerkrade
2013-06-22  
9e Omloop fan de Compagnije
2013-06-21  
4e Argos Oil - 8 van Bladel
2013-06-20  
Driebergen
2013-06-19  
N.K. tijdrijden Winsum
2013-06-19  
1e Langste dei Ronde fan Gerdyk - Gorredijk
2013-06-18  
30e Omloop van Bedum
2013-06-12  
Acht van Annen - Annen
2013-06-11  
Torenronde van Oirschot
2013-06-09  
N.K. jeugd weg - Hoorn
2013-06-08  
Ronde van Warnsveld
2013-06-08  
Clubcompetitie Omloop der Kerspelen (Clubcompetitie)
2013-06-08  
's Heerenberg
2013-06-07  
Open Fries Kampioenschap Tijdrijden te Pingjum (WV Snit
2013-06-05  
Ronde van Eelde
2013-06-05  
28e Parel van de Veluwe
2013-06-05  
N.K. Tijdrijden Schoonebeek
2013-06-02  
30e Ronde van het Ronostrand - Roden
2013-06-02  
De Ronde van Zeeland - Seaport - Terneuzen (UCI 1.1)
2013-06-01  
Ronde van Haren
2013-06-01  
9e Omloop van de IJsseldelta - Zwolle
2013-06-01  
De Wageningse Wielermuur
2013-06-01  
Papendrecht
2013-06-01  
Enter (jeugdronde)
2013-05-31  
Profs Nacht van Hengelo
2013-05-29  
Tijdrit en D.K. Leende
2013-05-29  
D.K. Tijdrijden Oost - Gendringen
2013-05-29  
D.K. Tijdrijden Zuid West en Zuid Oost - Hank
2013-05-28  
D.K. Noord Tijdrijden
2013-05-25  
Ronde van Assen
2013-05-25  
Rhenoy
2013-05-25  
7-Dorpenomloop Aalten
2013-05-25  
Fietsen en Koffie Dorpenomloop door Drenthe (clubcomp.)
2013-05-21  
Ronde van Axel
2013-05-21  
De Drie van Krommenie
2013-05-20  
District Kampioenschap Noord - Annen
2013-05-20  
District Kampioenschap Midden Tiel
2013-05-20  
Reigo Kampioenschap Noord- en Zuid Holland
2013-05-20  
District Kampioenschap Maassluis voor amateurs
2013-05-20  
District Kampioenschap Oost - Luttenberg
2013-05-20  
District Kampioenschap Noord-Holland Amsterdam
2013-05-20  
Regio Kampioenschap Zuid Oost en Zuid West Limburg Mill
2013-05-20  
D.K. Zuid West en R.K. Zuid - Wernhout
2013-05-20  
District Kampioenschap Zuid Holland - Giessendam
2013-05-19  
32e Int. Junioren driedaagse van Axel
2013-05-19  
Omloop der Kempen
2013-05-19  
Veldhoven
2013-05-18  
Olympia's Tour Reuver - Reuver tijdrit 5e etappe
2013-05-18  
Olympia's Tour Reuver - Reuver 6e etappe
2013-05-18  
Criterium Bolsward
2013-05-18  
Ronde van Elim (jeugd)
2013-05-18  
Rijssen
2013-05-17  
Olympia's Tour 4e etappe Bochholz - Voerendaal
2013-05-16  
Olympia's Tour 3e etappe Ulft - Gendringen
2013-05-16  
Criterium Gerkesklooster
2013-05-15  
Olympia's Tour 2e etappe Rhenen - Alkmaar
2013-05-15  
Aficom tijdrit Wieringen
2013-05-15  
D.K. Tijdrijden midden - Tiel
2013-05-14  
Olympia;s Tour 1e etappe Noordwijkerhhout - Hoofddorp
2013-05-13  
Olympia's Tour Proloog - Katwijk aan Zee
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 1
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 2
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 3
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 4
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 5
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 6
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 7
2013-05-11  
10e Lippe Lap Classic 2013 Drachten (3e clubcompetitie)
2013-05-11  
50e Flevotour voor nieuwelingen en junioren
2013-05-11  
18e Draai rond de Kraai - Rijsoord
2013-05-11  
Steenwijkerwold
2013-05-09  
Ronde van het Purmerplein Amsterdam
2013-05-09  
Ronde van Angelslo
2013-05-09  
Jan van Erp Jeugdronde - Schijndel
2013-05-09  
Lekkerkerk
2013-05-08  
D.K. Tijdrijden Zuid Holland + R.K. Tijdrijden Noord Ho
2013-05-07  
D.K. Tijdrijden Noord Holland - Zuid Schermer
2013-05-07  
D.K. Tijdrijden Limburg - Arcen
2013-05-05  
Voerendaal
2013-05-05  
Bevrijdingstonde Oosterwolde (jeugdwedstrijd)
2013-05-05  
Standaardbuiten
2013-05-04  
61e Ronde van Overijssel
2013-05-04  
Oldenzaal (jeugdwedstrijd)
2013-05-03  
Sneek, De Domp (WV Snits)
2013-04-30  
Enkhuizen
2013-04-30  
Koninginneronde van Beilen
2013-04-28  
7e Wim Hendriks Trofee
2013-04-28  
Ronde van Edam-Volendam (jeugd + amateurs)
2013-04-28  
Made
2013-04-28  
ZODC PWZ Zuiderveldtour 2013
2013-04-28  
Omloop te Blauhus (WV Snits)
2013-04-27  
ZODC PWZ Zuiderveldtour 2013
2013-04-27  
Ronde van de Bult Leiden
2013-04-27  
Omloop van Hierden
2013-04-27  
7e Wim Hendriks Trofee / St.Willis-Gaas - Koewacht
2013-04-26  
Hardenberg
2013-04-23  
Tijdrit Luineberd (WV Snits)
2013-04-21  
Noordwolde
2013-04-21  
EPZ Omloop van Borsele (junior dames + junioren)
2013-04-21  
Ronde van de Vijver Hengelo
2013-04-21  
Ronde van het Maaskantje Den Dungen
2013-04-21  
68e Profronde van Noord Holland
2013-04-20  
Arno Wallaard Memorial Meerkerk
2013-04-20  
30e Omloop van Alblasserwaard
2013-04-20  
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein
2013-04-20  
EPZ Omloop van Borsele (dames + junior dames)
2013-04-20  
Zwolle (Jeugdwedstrijd)
2013-04-20  
Nieuwkuijk (Jeugdwedstrijd + nieuweling meisjes)
2013-04-20  
Ronde van Klein Zwitsterland Amersfoort
2013-04-20  
Ronde van Klein Zwitsterland Amersfoort (Jeugdwedstrijd
2013-04-19  
EPZ Omloop van Borsele (Tijdrit dames+jun.dames)
2013-04-19  
Open Fries Kampioenschappen Goenga (WV Snits)
2013-04-14  
9e Accon AVM Wouden Klassieker
2013-04-14  
48e Ronde van Gelderland (dames)
2013-04-14  
Valkenswaard
2013-04-14  
10e Formido Vikingtour op Wieringen
2013-04-13  
Drachten (jeugd)
2013-04-13  
2e Zuiderzeeronde Dronten
2013-04-13  
Dronten
2013-04-13  
Rotterdam
2013-04-13  
Lexmond
2013-04-13  
Bruinisse
2013-04-07  
29e Omloop van de Glazen Stad - Kwintsheul
2013-04-07  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-07  
Energiewachttour voor junioren vrouwen (05-04 / 07-04 2
2013-04-06  
Ronde van Twijzelerheide
2013-04-06  
41e Omloop van Noord West Overijsssel
2013-04-06  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-06  
Tijdrit te Warns (WV Snits)
2013-04-06  
1e Omloop van Kalenberg
2013-04-06  
Energiewachttour voor junioren vrouwen (05-04 / 07-04 2
2013-04-05  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-05  
Energiewachttour voor junioren vrouwen (05-04 / 07-04 2
2013-04-04  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-03  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-01  
Eierrace Emmen (jeugd)
2013-04-01  
Emmen
2013-04-01  
44e Biesboschronde Werkendam
2013-04-01  
Ronde van Gerwen
2013-04-01  
Ronde van Ureterp
2013-03-30  
26e Omloop van de Veenkolonien (clubcompetitie)
2013-03-30  
Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen
2013-03-27  
Grote Prijs RVC Ahoy
2013-03-24  
Meeuws Race - Lierop
2013-03-24  
41e Ronde van het Lage Land - Wijdewormer
2013-03-24  
Omloop van de IJzerenman - Weert
2013-03-23  
Oud Vossemeer
2013-03-17  
Woensdrecht
2013-03-17  
Heeswijk-Dinther
2013-03-16  
Ronde van Groningen (clubcompetitie)
2013-03-16  
60ste WR V.D.HAARLEMMERLIEDE & SPAARNWOUD
2013-03-16  
Omloop van Strijen (vrouwen)
2013-03-16  
Jeugdwedstrijd Zwanenburg
2013-03-09  
Ronde van Drenthe - Profronde van Drenthe
2013-03-09  
Ronde van Drenthe - World Cup vrouwen
2013-03-07  
Ronde van Drenthe-Drentse 8 van Dwingelo
2013-03-03  
Baggelhuizen MTB weekend
2013-03-03  
27e Omloop van de Houtse Linies
2013-03-02  
Ster van Zwolle
2013-02-23  
Trainingsomloop Sleen
2013-02-02  
Trainingswedstrijd Meerdijk
2013-01-26  
N.K. Veldrijden jeugd Moergestel
2013-01-20  
Veldrit Hapert (Jeugd)
2013-01-20  
Veldrit Hoogerheide (W.B.)
2013-01-13  
N.K. Veldrijden Hilvarenbeek
2013-01-12  
N.K. Veldrijden Hilvarenbeek
2013-01-06  
Veldrit Bakel
2013-01-05  
Veldrit Bakel (Jeugd)
2013-01-05  
Veldrit Oudewater
2013-01-03  
18e Internationale Centrumcross Surhuisterveen
Terug naar overzicht 2017

Archief

Overzicht van 2016
Overzicht van 2015
Overzicht van 2014
Overzicht van 2013
Overzicht van 2012
Overzicht van 2011
Overzicht van 2010