Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen
De Vries Sport en Wielershop Nijeholtpade

Uitslagen Noord Nederland

2014-12-21  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Appelscha
2014-12-21  
Rabobank Veldrit van Boxtel
2014-12-20  
Veldrit Enter (GOW)
2014-12-20  
20e Veldrit van Woerden
2014-12-14  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Trimunt
2014-12-14  
Noordwijk - IJmuiden - Noordwijk
2014-12-14  
Rabo Weekend Cyclocross - Moergestel
2014-12-13  
Rabo Weekend Cyclocross - Moergestel
2014-12-07  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Ronostrand
2014-12-07  
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT
2014-12-07  
10e Veldrit van Schaik
2014-12-06  
35e Nationale Veldrit van Amersfoort
2014-11-30  
Cyclocrosswedstrijd Hellendoorn
2014-11-29  
Nationale Cyclo Cross Huijbergen
2014-11-29  
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult
2014-11-23  
Varseveld (GOW)
2014-11-22  
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum
2014-11-22  
Jeugdveldrit Eerde
2014-11-22  
Texel MTB Strand Race
2014-11-16  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Norg
2014-11-16  
12e Rabobank Jeugdveldrit Tilburg
2014-11-16  
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT
2014-11-09  
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit - Hilversum
2014-11-08  
EVM19 Wielerevent Maurik
2014-11-08  
GOW Eibergen
2014-11-08  
11 BERGEN VELDRITTEN - Apeldoorn
2014-11-02  
Nationale Veldrit Almelo
2014-11-01  
DK Veldrijden Midden + DK Jeugd Veldrijden Midden
2014-11-01  
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid
2014-11-01  
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH - Enkhuizen
2014-11-01  
DK Veldrijden Noord Oost - Neede
2014-10-26  
Rabo Cyclocross Lierop
2014-10-26  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Coevorden
2014-10-25  
Bergse Wielerronde - Berghem
2014-10-25  
Veldrit te Harderwijk
2014-10-21  
14e Kiremco Nacht van Woerden
2014-10-19  
GeldExpert Jeugdveldrit Hoogeveen
2014-10-19  
World Cup Cyclo Cross - Valkenburg
2014-10-18  
Veldrit van Albrandswaard - Poortugaal
2014-10-18  
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen
2014-10-12  
Veldrit Zeeland
2014-10-12  
Grote Prijs van Brabant en jeugdclinic Marianne Vos - '
2014-10-11  
Nederlandse Studenten Kaqmpioenschap - Uithof Den Haag
2014-10-11  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Zevenhuizen
2014-10-05  
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gie
2014-10-04  
42e Kermis Wielerronde van Assendelft
2014-10-04  
6e Veldrit van Montfoort
2014-10-04  
ESJ Wielerweekend - Sluiskil
2014-09-28  
Dordrecht
2014-09-27  
N.C.K. (Nationale Club Kampioenschappen - Vierhuizen -
2014-09-21  
Baroni Breda Classic
2014-09-21  
Ronde van Lisse
2014-09-21  
Ronde van Waterland - Amsterdam Noord
2014-09-20  
Groeistad Klassieker - Amersfoort
2014-09-20  
11e Ronde van Ameide
2014-09-14  
Finale Clubcompetitie - Usquert
2014-09-14  
61e Ronde van Hank
2014-09-14  
Wielerronde van Uden 2e dag
2014-09-14  
Ronde van Alphen aan de Rijn
2014-09-14  
Amstelveen
2014-09-13  
Wielerronde van Uden - dag 1
2014-09-13  
Finale Clubcompetitie - Usquert
2014-09-12  
Wielerronde van Giessen
2014-09-11  
77e Kermisronde van Roosendaal
2014-09-10  
Ronde van Noordwijkerhout
2014-09-07  
Kernen Omloop - Echt Susteren
2014-09-07  
Ronde van Oosterhout
2014-09-07  
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek
2014-09-07  
Ronde van Uithoorn
2014-09-07  
Jeugdronde Geldrop
2014-09-07  
BASF Jeugdronde van Calfven - Calfven-Ossendrecht
2014-09-07  
Jeugdronde Veendam
2014-09-06  
12e Omloop van de Trynw‚lden
2014-09-06  
Omloop de Noflike wielerronde te Oosterend (W.V. Snits)
2014-09-06  
Kleine Omloop van de VeenkoloniŽn
2014-09-06  
76e Ronde van Dordrecht
2014-09-06  
Boels Ladies Tour 2 - 7 september / Wijchen-Wijchen
2014-09-06  
32e Jeugdronde Numansdorp
2014-09-05  
Boels Ladies Tour 2 - 7 september / Gennep-Gennep
2014-09-04  
Boels Ladies Tour 2 - 7 september / Heeze-Leende
2014-09-03  
Boels Ladies Tour 2 - 7 september / Tiel-Tiel
2014-09-02  
Boels Ladies Tour 2 - 7 september / Ind.tijdrit
2014-08-31  
58e Ronde van Midden-Nederland voor elite en belofte
2014-08-31  
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen
2014-08-31  
Ronde van Julianadorp
2014-08-31  
Pijl van Heerlerheide - Heerlen
2014-08-30  
Ronde van Oudewater
2014-08-30  
N.K. Tijdrijden masters - Dronten
2014-08-30  
Omloop van het Gewone Volk - Folsgare (W.V. Snits)
2014-08-28  
Rabobankronde van Ede
2014-08-28  
Rabobank Ronde van Borne
2014-08-27  
Ronde van Winsum
2014-08-26  
Tijdrijden Zurich (W.V. Snits)
2014-08-24  
Wielerronde Hartje Baarn
2014-08-24  
7e Lus van Vledder
2014-08-23  
Rondom De Bult van Usquert
2014-08-23  
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL
2014-08-23  
Ronde van Zuidland
2014-08-23  
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen (jeugdwedstrijd)
2014-08-22  
Arnhem Veenendaal Classic
2014-08-22  
Superprijs Emergo Group - Zierikzee
2014-08-16  
Ronde van Pijnacker
2014-08-16  
Ronde van Enter
2014-08-16  
Ronde van de Westereen
2014-08-15  
Kermisronde Woensdrecht (jeugd)
2014-08-14  
Uitslagen jeugdtour Assen
2014-08-12  
Rabobank Gouden Pijl
2014-08-10  
Slag om Norg
2014-08-10  
Drielandenomloop Bocholz
2014-08-10  
Jan van Schoot Wielerrronde van Oldenzaal
2014-08-09  
Sneekweekronde van Sneek
2014-08-09  
59e Rabobank Wielerdag Berkel en Rodenrijs
2014-08-03  
Bosbergronde Appelscha
2014-08-02  
Spektakel van Steenwijk
2014-08-02  
Wielerronde van Haamstede
2014-08-02  
EPO Tour ”spel
2014-08-02  
Jeugdronde van Achterveld
2014-07-26  
44e Ronde van Barendrecht
2014-07-25  
Omloop van Nijeveen
2014-07-23  
55e Paardenmarktronde - Alblasserdam
2014-07-23  
60e Ronde van Maasdijk
2014-07-20  
Ronde van de Bakkerstraat - Bovenkarspel
2014-07-19  
64e Ronde van Ochten
2014-07-13  
E.K. Weg U23 Nyon Suisse (9 - 13 juli)
2014-07-13  
Ronde van de Meern op het Lint
2014-07-13  
N.K. MTB Noorbeek
2014-07-12  
Giessenburg
2014-07-12  
Ronde van Hoogeveen
2014-07-12  
N.K. MTB Noorbeek
2014-07-11  
Lus van Roden
2014-07-10  
Ronde van Epe
2014-07-06  
Grote Prijs van Lichtenvoorde
2014-07-06  
Bergcriterium Wolder - Maastricht
2014-07-05  
Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier De Wilp
2014-07-05  
Barneveld
2014-07-04  
Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier Marum
2014-07-03  
Slag van Ambacht - Hendrik Ido Ambacht
2014-07-02  
Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier Zevenhuizen
2014-07-02  
Ermelo
2014-07-01  
Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier Hoogkerk
2014-06-30  
Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier Nieuw Roden
2014-06-29  
Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartiern Peize
2014-06-29  
Jeugdronde Holtpae
2014-06-28  
Nederlandse Kampioenschappen Belofte en Dames
2014-06-28  
Kloosterburen (incl.jeugdwedstrijd)
2014-06-22  
Nederlands Kampioenschap elite z.contract + jun.vrouwen
2014-06-22  
Brunssum
2014-06-22  
Warmenhuizen
2014-06-21  
Nederlands Kampioenschap 15-18 jarigen Ureterp
2014-06-21  
28e Int Ster ZLM Toer - Grote Prijs Jan van Heeswijk -
2014-06-21  
Nieuwendijk
2014-06-21  
Gouda
2014-06-21  
Scherpenzeel
2014-06-21  
Stadskanaal (jeugdwedstrijd)
2014-06-21  
Zuid Beijerland (jeugdwedstrijd)
2014-06-21  
Tijdrit Nymphaea- Breukelen
2014-06-20  
De Wijk
2014-06-20  
28e Int Ster ZLM Toer - Grote Prijs Jan van Heeswijk -
2014-06-19  
Mierlo
2014-06-19  
28e Int Ster ZLM Toer - Grote Prijs Jan van Heeswijk -
2014-06-18  
28e Int Ster ZLM Toer - Grote Prijs Jan van Heeswijk -
2014-06-17  
Noordwijk Classic 2014
2014-06-16  
Riethoven
2014-06-15  
60e Tour de Lasalle 2014
2014-06-15  
Midden Brabant Poort Omloop - Gilze
2014-06-15  
Elden
2014-06-15  
Zoeterwoude
2014-06-15  
Ouderkerk aan de Amstel
2014-06-15  
Erp (jeugdwedstrijd)
2014-06-15  
Baggelhuizerplas MTB - Assen
2014-06-15  
Kersenomloop Mierlo
2014-06-15  
Ronde van Muntendam
2014-06-15  
Lage Zwaluwe
2014-06-14  
Omloop van de Compagmije - Dr. Compagnie
2014-06-14  
29e Ronde van Oldemarkt
2014-06-14  
Arno Wallaard Toernooi - Arkel
2014-06-14  
26e Ronde van Rozenburg
2014-06-14  
Aangepast Wielrennen & Officieus NK Masters Vrouwen
2014-06-14  
N.K. Masters Garderen
2014-06-13  
Flexpoint Limburgs Mooiste Race - Bochholtz
2014-06-12  
Deurne Ronde van Zijlberg - Deurne
2014-06-11  
Albrandswaard / Rhoon
2014-06-11  
D.K. Tijdrijden Oost - Gendringen
2014-06-11  
D.K. Tijdrijden Zuid West Nederland - Wenhout
2014-06-11  
Zeeland
2014-06-10  
Driebergen
2014-06-10  
Krommenie
2014-06-10  
Axel
2014-06-10  
Oirschot
2014-06-09  
District Kampioenschappen Noord weg - Baflo
2014-06-09  
District Kampioenschappen Midden - Nieuwegein
2014-06-09  
D.K. en R.K. Wernhout
2014-06-09  
District Kampioenschappen Zuid Holland - Numansdorp
2014-06-09  
District Kampioenschappen Zuid Holland - Hardinxveld/Gi
2014-06-08  
Nederlands Kampioenschappen Jeugd Philippine
2014-06-08  
Ronde van Midden Brabant
2014-06-08  
Wielerfestifal Montferland - 's Heerenberg
2014-06-08  
Schaik
2014-06-08  
Oudenbosch
2014-06-07  
15e Ronde van Bolsward
2014-06-07  
3e Internationale Ronde van Zeeland Seaports UCI 1.1
2014-06-07  
Wageningen
2014-06-07  
Omloop van de Schermer (vrouwen + clubcompetitie)
2014-06-07  
Warnsveld
2014-06-04  
Parel van de Veluwe Harderwijk
2014-06-03  
D.K. Tijdrijden Nieuwehorne / Mildam
2014-06-01  
31e Omloop van Ronostrand - Roden (Clubcompetitie)
2014-05-31  
Rhenoy
2014-05-30  
Dalen
2014-05-28  
Grote Prijs van Leende (incl. D.K. Tijdrijden Zuid Oost
2014-05-25  
44e Fietsen & Koffie Dorpenomloop door Drenthe
2014-05-25  
Hoogezand (jeugwdwedstrijd)
2014-05-24  
Omloop door het Land van Bartje
2014-05-23  
Ronde van Haren
2014-05-23  
Den Haag Statenkwartier
2014-05-22  
Pompebled Tweedaagse Harkema
2014-05-21  
Pompebled Tweedaagse Gerkesklooster
2014-05-21  
D.K. Tijdrijden Zevenhuizen
2014-05-21  
Milheeze Hoeve
2014-05-19  
D.K. Tijdrijden Midden Echteld
2014-05-18  
KogaRonde van Zuid Oost Friesland
2014-05-18  
9e Wielerronde van Elim
2014-05-18  
Lieshout
2014-05-18  
Aalten
2014-05-18  
Stampersgat (incl.jeugdwedstrijd)
2014-05-18  
Reuver (incl. jeugdwedstrijd)
2014-05-18  
Dordrecht (jeugdwedstrijd)
2014-05-18  
District Kampioenschappen Noord Holland jeugd / Selecti
2014-05-17  
KogaRonde van Zuid Oost Friesland
2014-05-16  
Olympia's Tour 5e etappe Reuver
2014-05-15  
Olympia's Tour 4e etappe Rijswijk
2014-05-14  
Olympia's Tour 3e etappe Hoorn
2014-05-13  
Olympia's Tour Gendringen 2e etappe
2014-05-12  
Olympia's Tour Proloog
2014-05-10  
Enter (jeugdwedstrijd)
2014-05-10  
Kapenga Homecenter a7 Classic (Clubcompetitie)
2014-05-03  
Bevrijdingsronde van Oosterwolde (jeugdwedstrijd)
2014-05-03  
21e Wadro Ronde van de Kerspelen (clubcompetitie)
2014-05-03  
Ronde van Overijssel
2014-04-26  
PWZ Zuidenveldtour
2014-04-26  
Koningsronde Beilen (jeugd + elite, belofte en amateurs
2014-04-21  
Ronde van Ureterp
2014-04-21  
Altena Biesboschronde - Werkendam
2014-04-21  
Waddinxveen
2014-04-21  
Werkendam
2014-04-21  
Den Helder
2014-04-21  
Alphen aan de Rijn (jeugdwedstrrijd)
2014-04-21  
Berghem (jeugdwedstrijd)
2014-04-21  
Emmen (jeugdwedstrijd + masters)
2014-04-20  
Noordwolde
2014-04-20  
Ronde van Gelderland
2014-04-20  
Ronde van het Maaskantje - Den Dungen
2014-04-20  
Weesp
2014-04-20  
Tiel (jeugdwedstrijd)
2014-04-20  
Lieshout (jeugdwedstrijd)
2014-04-20  
Nieuwkuijk MTB - Den Dungen
2014-04-19  
35e Omloop door het Land van Kleine Hein
2014-04-19  
31e Omloop Alblasserwaard voor junioren
2014-04-19  
Arno Wallaard Memorial
2014-04-19  
Sleewijk
2014-04-19  
Hengelo
2014-04-19  
Goes
2014-04-19  
Lewedorp (jeugdwedstrijd)
2014-04-19  
Leiden (jeugdwedstrijd)
2014-04-13  
45e Omloop van de Braakman
2014-04-13  
3e Zuiderzeeronde Dronten
2014-04-13  
Energiewacht Tour - 5e etappe
2014-04-13  
Valkenswaard
2014-04-13  
Oud Gastel
2014-04-13  
Kessel (Jeugdwedstrijd)
2014-04-12  
Energiewacht Tour - 4e etappe
2014-04-12  
Lexmond
2014-04-11  
Energiewacht Tour - 3e etappe
2014-04-10  
Energiewacht Tour - Westerwolde Omloop - Wedde
2014-04-09  
Energiewacht Tour - Havenomloop - Delfzijl
2014-04-06  
30e Omloop van de Glazen Stad - Kwintsheul
2014-04-06  
Oploo
2014-04-06  
Steenbergen
2014-04-06  
Kampioenschap van Hoorn
2014-04-05  
Grote Omloop van de Veenkolonieen (clubcompetitie Noord
2014-04-05  
Zwolle (Jeugdwedstrijd)
2014-04-05  
Omloop Noord West Overijssel - Genemuiden
2014-04-05  
41e Volta Limburg Classic - Eijsden
2014-04-05  
Bruinisse
2014-04-05  
Nieuwdorp (jeugdwedstrijd)
2014-04-05  
Piershil (jeugdwedstrijd)
2014-04-05  
Tijdrit Warns (WV Snits)
2014-03-30  
Meeuws Race Lierop
2014-03-30  
Dommelen (Jeugdwedstrijd)
2014-03-29  
Intersport Jan Bols Jeugdronde Hoogeveen
2014-03-26  
Rotterdam
2014-03-23  
Omloop van de Houtse Linies
2014-03-23  
Huybergen
2014-03-23  
Berlicum MTB
2014-03-23  
Nieuwkuijk (jeugdwedstrijd)
2014-03-22  
Oud Vossemeer
2014-03-16  
Ronde van Drenthe (Eenergiewacht Dwars door Drenthe)
2014-03-16  
Ronde van Drenthe (Novilon Eurocup Coevorden)
2014-03-16  
Woensdrecht
2014-03-16  
Heeswijk
2014-03-15  
Ronde van Drenthe (Profronde van Drenthe)
2014-03-15  
Ronde van Drenthe (World Cup dames)
2014-03-15  
61e Rabobank Wielerronde Haarlemmerliede en Spaarnwoude
2014-03-15  
Omloop van Strijen
2014-03-13  
Ronde van Drenthe (Drentse 8)
2014-03-09  
Omloop van Schijndel
2014-03-09  
38e Rabobank Dorpenomloop van Rucphen
2014-03-08  
Ster van Zwolle
2014-03-08  
61e Ronde van Zuid Holland
2014-03-01  
Ronde van Groningen (Clubcompetitie Noord)
2014-03-01  
Trainingsomloop Sleen
2014-02-23  
Trainingsritten Annen
2014-02-09  
Trainingsritten Annen
2014-02-02  
Trainingsritten Annen
2014-02-02  
W.K. Veldrijden Hoogerheide
2014-02-01  
W.K. Veldrijden Hoogerheide
2014-01-26  
GOW Almelo
2014-01-18  
Int. Cyclocross Rucphen
2014-01-12  
Stannah N.K. Cyclocross 2014 Nije Hemelriek Gasselte
2014-01-12  
Zesdaagse Bremen (stand na vierde dag)
2014-01-11  
Stannah N.K. Cyclocross 2014 Nije Hemelriek Gasselte
2014-01-11  
Zesdaagse Bremen (stand na derde dag))
2014-01-10  
Zesdaagse Bremen (stand na tweede dag)
2014-01-09  
Zesdaagse Bremen (stand na eerste dag)
2014-01-07  
Zesdaagse Rotterdam (6e dag)
2014-01-06  
Zesdaagse Rotterdam (5e dag)
2014-01-05  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Veendam (finale)
2014-01-05  
Zesdaagse Rotterdam 4e dag
2014-01-05  
Veldrijden Bakel
2014-01-05  
GOW Raalte
2014-01-04  
Veldrijden St.Michielsgestel
2014-01-04  
N.K. Veldrijden jeugd
2014-01-04  
Zesdaagse Rotterdam 3e dag
2014-01-03  
Zesdaagse Rotterdam 2e dag
2014-01-02  
Zesdaagse Rotterdam 1e dag
2014-01-02  
19e Internationale Centrumcross Surhuisterveen
Terug naar overzicht 2018

Archief

Overzicht van 2017
Overzicht van 2016
Overzicht van 2015
Overzicht van 2014
Overzicht van 2013
Overzicht van 2012
Overzicht van 2011
Overzicht van 2010