Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen
De Vries Sport en Wielershop Nijeholtpade

Uitslagen Noord Nederland

2015-11-28  
I.C.W. Noord Wintercompetitie - Emmen
2015-11-22  
I.C.W. Noord Wintercompetitie - Ronostrand
2015-11-15  
Wintercompetitie I.C.W. - Norg
2015-11-14  
D'n Bergse Wielerronde Veldrit - Berghem
2015-11-14  
4e Nationale veldrit Rhenen
2015-11-07  
Wintercompetitie I.C.W. Zevenhuizen
2015-11-01  
Cyclocross De Kogelvanger - Etten Leur
2015-11-01  
Nationale veldrit Almelo
2015-10-31  
Regio Kampioenschappen Noord Oost veldrijden - Hoogevee
2015-10-31  
District Kampioenschappen Midden - Woerden
2015-10-31  
Regio Kampioenschappen Zuid - Breda
2015-10-31  
Regio Kampioenschappen Noord- en Zuid Holland - Rijswij
2015-10-25  
Veldrit Zeeland
2015-10-24  
Rabo Cyclocross van Lierop
2015-10-20  
15e Kiremko Nacht van Woerden
2015-10-18  
GeldExpert Jeugdronde van Hoogeveen
2015-10-18  
Wereldbeker Cyclo-Cross - Valkenburg aan de Geul
2015-10-17  
Velldrit van Albrandswaard - Poortugaal
2015-10-17  
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen
2015-09-20  
Wielerronde "Hart van Oosterhout
2015-07-11  
Verkeerschool Buningronde Hoogeveen
2015-07-11  
Ronde van Twente
2015-07-11  
40e Wielerronde van Maren-Kessel
2015-07-11  
42e Ronde van Giessenburg
2015-07-10  
30e Ronde van Kwintsheul
2015-07-10  
Omloop van Ternaard
2015-07-09  
Ronde van Epe
2015-07-08  
44e Ronde van 's Gravenzande
2015-07-08  
De Risp
2015-07-05  
Ronde van Heusdenhout
2015-07-05  
Ronde van Hoogkarspel
2015-06-27  
N.K. weg voor vrouwen en beloften - Emmen
2015-06-27  
Omloop Workum (WV Snits)
2015-06-27  
33e Ronde van Sliedrecht
2015-06-25  
Criterium Bolsward (WV Snits)
2015-06-24  
Ronde van Gorredijk
2015-06-24  
N.K. Tijdrijden - Emmen (elite, belofte, vrouwen)
2015-06-21  
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. - Emmen
2015-06-20  
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden
2015-06-20  
Wielerronde Scherpenzeel
2015-06-20  
6 Molen Omloop van de Schermer - Zuid Schermer
2015-06-20  
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. - Emmen
2015-06-19  
Wielerweekend Buchten - dag 1
2015-06-16  
32e Omloop van Bedum
2015-06-16  
Noordwijk Classic (eendaagse wedstrijd)
2015-06-14  
Midden Brabant Poort Omloop - Gilze (eendaagse)
2015-06-14  
Hart van Gilze
2015-06-14  
41e Ronde van Groot Ammers
2015-06-13  
Wadro Ronde van Kerspelen
2015-06-13  
N.K. Mountainbike jeugd - Arkel
2015-06-13  
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge - Mechelen
2015-06-12  
Ronde van Muntendam
2015-06-11  
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BA
2015-06-11  
Heuvelrugronde van Driebergen
2015-06-11  
D.K. Tijdrijden Oost - Gendringen
2015-06-09  
Torenronde van Oirschot
2015-06-08  
33e Wielerronde van Numansdorp
2015-06-07  
Ronde van Limburg - Stein en Beek
2015-06-07  
N.K. Masters weg Utrecht
2015-06-07  
N.K. Jeugd weg - Lieshout
2015-05-25  
District Kampioenschappen Noord
2015-05-24  
Ronde van Bolsward
2015-05-23  
Rabobank Jeugdronde van Assen
2015-05-17  
O.T. 6e etappe Rijswijk - Rijswijk
2015-05-16  
O.T. Etappe 5a Individuele tijdrit Delft
2015-05-16  
O.T. etappe 5b Delft- Delft
2015-05-16  
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour - Spijkenisse
2015-05-16  
Zuid Hollandse Eilanden Tour - Spijkenisse
2015-05-16  
Ronde van Rijssen
2015-05-15  
O.T. 4e etappe Diegem - Diegem (Belgie)
2015-05-15  
2e Leeuw van Leeuwarderadeel - Stiens
2015-05-14  
O.T. 3e Etappe Reuver - Reuver
2015-05-14  
53e Ronde van Lekkerkerk
2015-05-14  
Jan van Erp Jeugdronde - Schijndel
2015-05-14  
Ronde van Amsterdam Noord
2015-05-14  
Hans Buijsman Toernooi - Rotterdam (jeugdronde)
2015-05-14  
Ronde van Kapelle (D.K. |Jeugdronde Zuid West)
2015-05-13  
O.T. 2e etappe Ulft - Gendringen
2015-05-13  
Milheeze Hoeven
2015-05-12  
O.T. Ploegentijdrit Assen (etappe 1a)
2015-05-12  
O.T. Etappe 1b Assen - Ureterp
2015-05-11  
Olympia's Tour (12 mei tm 17 mei 2015)
2015-05-10  
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs
2015-05-10  
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld
2015-05-10  
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen
2015-05-10  
6e Kasteelronde van Mill
2015-05-10  
Scharenborg Ronde van Eibergen
2015-05-10  
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen ju
2015-05-09  
On Bikes A7 Classic Drachten (clubcompetitie)
2015-05-09  
7-Dorpenomloop Aalburg
2015-05-09  
Flevotour v oor junioren en nieuwelingen
2015-05-09  
20e Draai rond de Kaai - Rijsoord
2015-05-09  
Jeugd Ster Zeeuwse Eilanden - Koudekerke
2015-05-09  
Ronde van Hardenberg
2015-05-09  
Jeugdronde van Brakel
2015-05-09  
Jeugdronde van Enter
2015-05-08  
Tijdrit Nijlan (WV Sneek)
2015-05-06  
D.K. Tijdrijden Zuid Holland
2015-05-06  
Vast Verzet Bokaal - Club Crit De Spartaan - Rijswijk
2015-05-05  
Rijswijkse Wielerronde
2015-05-05  
Criterium Sneek (WV Sneek)
2015-05-03  
19e Drielandenomloop - Bochholtz
2015-05-03  
67e Wielerronde van Standaardbuiten
2015-05-03  
47e Wielerronde van 't Zand
2015-05-03  
Katja Fascini Ronde van Stokkum
2015-05-03  
Blygold Wielerronde van Houten.
2015-05-03  
Hel van Netersel
2015-05-03  
Ronde van de Uithof - Den Haag
2015-05-03  
38e Ronde van Brabant - Liessel
2015-05-02  
63e Ronde van Overijssel - Rijssen (1.2 elite men)
2015-05-02  
Wielerronde Hilvarenbeek
2015-05-02  
Voorwedstrijd Drielandenpunt - Bochholtz
2015-05-02  
Arno Wallaard Jeugdtoernooi - Arkel
2015-05-02  
MCO Lente Trophy - Oss (MTB)
2015-05-01  
Ronde van Overijssel Woman - Rijssen (Int.1.1)
2015-04-29  
Vlierden
2015-04-27  
Koningsronde van Beilen (incl.jeugd)
2015-04-27  
Oranjeronde van Breda (jeugdronde)
2015-04-26  
EPZ Omloop van Borsele 2015 (24 tm 26 april 2015
2015-04-26  
33e Wim Hendriks Trofee voor elte en belofte - Koewacht
2015-04-26  
74e Profronde van Made
2015-04-25  
Ronde van de Vijver - Hengelo
2015-04-25  
24e P.W.Z. Zuidenveldtour (topcompetitie)
2015-04-25  
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen
2015-04-25  
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectie
2015-04-25  
Jeugdronde van Oldenzaal
2015-04-19  
Ronde van Gelderland - Apeldoorn
2015-04-19  
Ronde van het Maaskantje - Den Dungen
2015-04-18  
36e Omloop door het Land van Kleine Hein
2015-04-18  
32e Omloop van de Alblasserwaard
2015-04-18  
Arnoud Wallaard Memorial - Meerkerk (2.2 - ééndaagse we
2015-04-18  
Jeugdwielerronde van Lewedorp
2015-04-18  
Omloop van het Munnikenland - Brakel
2015-04-18  
Jeugdronde van de Bult - Leiden
2015-04-18  
Oldenzaal MTB (jeugdwedstrijd)
2015-04-15  
Bakel
2015-04-12  
Energiewacht Tour - Borkum 4e etappe
2015-04-12  
31e Omloop van de Glazen Stad - Kwintsheul
2015-04-11  
4e Zuiderzeeronde voor junioren en nieuwelingen
2015-04-11  
Jeugdwedstrijd WoonExpo Kapenga - Drachten
2015-04-11  
Dames / meisjes wedstrijd Rotterdam
2015-04-10  
Energiewacht Tour - Team Time Trial - Noorderveld Pei
2015-04-10  
Energiewacht Tour 2e etappe - Westerkwartier, Leek - Zu
2015-04-10  
Energiewacht Tour 2e etappe junior vrouwen
2015-04-09  
Energiewacht Tour - 1e etappe Westerwolde, Wedde - Ter
2015-04-09  
Energiewacht Tour - 1e etappe junior vrouwen
2015-04-08  
Energiewact Tour - Proloog Winsum
2015-04-06  
Altena Biesbosch Ronde - Werkendam (eendaagse)
2015-04-06  
Eierrace - Emmen (jeugdwedstrijd + masters)
2015-04-06  
59e Ronde van Werkendam
2015-04-06  
D'n Bergse Wielerronde - Berghem (jeugdwedstrijd)
2015-04-06  
Nieuwkuijk Paasbike
2015-04-06  
Ronde van Waddinxveen
2015-04-06  
Ronde van Ureterp
2015-04-05  
Nieuwkuijk Paasbike
2015-04-05  
Rabobank Wielerronde van Oploo
2015-04-05  
4e Aurora wielerronde Grevenbicht
2015-04-05  
11e Wielerronde van Weesp
2015-04-04  
42e Volta Limburgs Classic - Eijsden (Int. 1.1)
2015-04-04  
46e Omloop van de Braakman - Philippine
2015-04-04  
7e Ronde van Sleeuwijk
2015-04-04  
Rabo Jeugdronde van Zwolle
2015-04-04  
Ronde van Nieuwdorp (jeugdronde)
2015-04-04  
12e Jeugdronde van Gouda
2015-04-01  
Grote Prijs Koppert Biological Systems
2015-04-01  
Deurne Walsberg - Deurne
2015-03-29  
28e Grote Omloop van de Veenkolonieen (clubcompetitie)
2015-03-29  
65e Ronde van Huijbergen
2015-03-29  
Criterium Steenbergen
2015-03-29  
45e Jeugdronde van Dommelen - Valkenswaard
2015-03-28  
43e OMLOOP NOORD WEST OVERIJSSEL
2015-03-28  
Jeugdronde Hoogeveen
2015-03-28  
Ronde van Bruinisse
2015-03-28  
Jeugdronde Burgh - Haamstede
2015-03-28  
28e Jeugdronde van Piershil
2015-03-22  
42e Ronde van het Lage Land
2015-03-22  
Omloop van de Houtse Linies - Den Hout
2015-03-22  
Koepel Race Lierop
2015-03-22  
Grote prijs Kivada Wielersport Specializ - Berlicum
2015-03-22  
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem
2015-03-22  
Jeugdronde Nieuwkuyk
2015-03-21  
43e Int. Ronde van Zeeland Seaports-Terneuzen (Int.1.1)
2015-03-21  
67e Ronde van Oud Vossemeer
2015-03-14  
Profronde van Drenthe
2015-03-14  
Omloop van Strijen.
2015-03-12  
Molecaten Drentse 8 van Westerveld
2015-03-08  
Ronde van de Waalderpolder - Haarlem
2015-03-08  
Sint Willebrord (jeugdronde)
2015-03-08  
Ronde van Schijndel
2015-03-08  
Dorpenomloop Rucphen
2015-03-07  
37e Ronde van Groningen (clubcomp. elite en belofte)
2015-03-07  
MTB Strandrace Ameland
2015-03-01  
Holland Beach Challeng (Strandrace)
2015-03-01  
Trainingsritten Annen
2015-02-28  
Ster van Zwolle
2015-02-22  
Trainingsritten Annen
2015-02-21  
Trainingsomloop Sleen
2015-02-15  
Trainingsritten Annen
2015-02-08  
Trainingsritten Annen
2015-02-01  
Trainingsritten Annen
2015-01-25  
Finale UCI WorldCup Cyclocross/16e Grote Prijs Adrie va
2015-01-25  
KOGA MTB Strandrace Zeeland
2015-01-24  
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen
2015-01-24  
Jos van der Vleuten Cross - Helmond
2015-01-18  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Veendam
2015-01-17  
N.K. Jeugdveldrijden - Hapert
2015-01-11  
Nederlandse Kampioenschappen veldrijden - Veldrijden
2015-01-10  
Nederlandse Kampioenschappen veldrijden - Veldrijden
2015-01-10  
Waranda Jeugdveldrit - Oosterhout Nrd.Br.
2015-01-10  
Egmond Pier Egmond Strandrace
2015-01-04  
I.C.W. Noord Wintercompetitie 2014/2015 Emmen
2015-01-04  
Rabobank Grand Prix Groenendaal - Sint Michielsgestel
2015-01-04  
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel
2015-01-03  
Rabobank Grand Prix Groenendaal - Sint Michielsgestel
2015-01-03  
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel
2015-01-02  
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen
Terug naar overzicht 2018

Archief

Overzicht van 2017
Overzicht van 2016
Overzicht van 2015
Overzicht van 2014
Overzicht van 2013
Overzicht van 2012
Overzicht van 2011
Overzicht van 2010