Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen
De Vries Sport en Wielershop Nijeholtpade

Uitslagen Noord Nederland

2016-06-18  
Omloop van de Kompenije
2016-06-18  
N.K. weg (15 - 18 jaar) - Oude Tonge
2016-06-18  
Wielerweekend Buchten - dag 2
2016-06-18  
Ronde van Elden (Arnhem Zuid)
2016-06-18  
4e Rabo jeugdronde van Stadskanaal
2016-06-02  
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen
2016-06-01  
D.K. Tijdrijden - Nieuwehorne - Mildam
2016-06-01  
Parel van de Veluwe, Powered by Trek - Harderwijk
2016-05-31  
Ronde van Harkema
2016-05-29  
Wielerronde van 't Ginneken
2016-05-29  
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo
2016-05-29  
Omloop van Wervershoof
2016-05-21  
ZHE Tour - Spijkenisse + Afwachtingswedstrijd
2016-05-21  
3e Leeuw van Leeuwarderadeel
2016-05-21  
Ronde van De Wijk
2016-05-21  
Wielerweekend Omloop der Kempen
2016-05-21  
46e Maartensdijkse Acht - Maartensdijk
2016-05-21  
Ronde van Villapark - Nijverdal
2016-05-21  
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond
2016-05-21  
Jeugdronde van Brakel
2016-05-21  
Jeugd wedstrijd Hans Buijsman Toernooi - Rotterdam
2016-05-21  
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden - Koudekerke
2016-05-18  
District Kampioenschappen Tijdrijden Zuid Oost - Zuid W
2016-05-18  
Criterium Milheeze Hoeve
2016-05-17  
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie
2016-05-16  
District Kampioenschappen Noord - Annen
2016-05-16  
District Kampioenschappen Oost - Ootmarsum
2016-05-16  
District Kampioenschappen Midden - Amersfoort
2016-05-15  
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT
2016-05-15  
Haagse Wielerdag
2016-05-15  
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK
2016-05-15  
Ronde van Moerdijk
2016-05-15  
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk
2016-05-15  
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd N
2016-05-15  
Klimtijdrit Utrecht P+R de Uithof
2016-05-14  
64e Ronde van Overijssel - Rijssen
2016-05-14  
53e Flevotour - Kampen
2016-05-14  
21e Draai rond de Kraai - Rijsoord
2016-05-14  
17e Raboronde van Bolsward
2016-05-14  
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen
2016-05-14  
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en District
2016-05-11  
D.K. Tijdrijden Noord Holland + R.K. Tijdrijden vrouwen
2016-05-11  
Vlierden
2016-05-08  
Hel van Neterse
2016-05-08  
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelkla
2016-05-08  
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs M
2016-05-08  
30e Rabo Meertour (4e en 5e etappe Wieringermeer)
2016-05-07  
Rabo Meertour (3e etappe Middenmeer)
2016-05-07  
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg
2016-05-07  
Ton Dolmans Trofee - Stein (clubwedstrijd 160 km)
2016-05-07  
41e Ronde van Yerseke
2016-05-07  
Ronde van Hardenberg
2016-05-06  
Rabo Meertour (2e etappe Middenmeer - Middenmeer)
2016-05-05  
Rabo Meertour (proloog)
2016-05-05  
Rabo Meertour (1e etappe Slootdorp - Slootdorp)
2016-05-05  
54e Ronde van Lekkerkerk
2016-05-05  
Output Jeugdronde Schijndel
2016-05-05  
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zu
2016-05-04  
Asten Heusden
2016-05-03  
Criterum De Domp Sneek (WV Snits)
2016-05-01  
20e Brand Bier Drielandenomloop - Bocholz
2016-05-01  
3e Grote Prijs Toyota Mengelers - Bochholz
2016-05-01  
68ste wielerronde van Standdaarbuiten
2016-05-01  
Wielerronde van 't Zand
2016-05-01  
1e Omloop Liessel - Liessel
2016-05-01  
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen)
2016-05-01  
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Mic
2016-04-30  
ZODC Zuidenveldtour - Dalen / Nieuw Amsterdam
2016-04-27  
Grote Ronde van 's Gravendeel
2016-04-27  
53e Oranjeronde van Enkhuizen
2016-04-27  
Koningsronde van Beilen
2016-04-27  
62e Oranjeronde van Amsterdam
2016-04-27  
Oranjeronde Breda
2016-04-27  
Koningsronde van Almelo
2016-04-24  
I.C.W. Zomercompetitie Blauwhuis
2016-04-23  
Arno Wallaard Memorial - Meerkerk
2016-04-23  
Omloop van Hierden
2016-04-23  
Omloop van het Munnikenland - Brakel
2016-04-23  
Jeugdronde van Oldenzaal
2016-04-23  
Jeugdronde van de Bult - Leiden
2016-04-23  
6e Wim Hendriks Trofee (Jeugdwedstrijd) - Koewacht
2016-04-23  
Rabo Landelijk Jeugdtoernooi (M.T.B.) Havelte
2016-04-20  
Grote Prijs Koppert Biological Systems - Rotterdam
2016-04-17  
Jeugdronde van Apeldoorn
2016-04-17  
70ste Profronde van Noord-Holland
2016-04-17  
Ronde van Gelderland - Apeldoorn
2016-04-17  
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT
2016-04-17  
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi - Den Helder
2016-04-17  
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd)
2016-04-17  
Ronde van Gastel
2016-04-17  
Zwiep Trek MTB Cup - Oldenzaal
2016-04-16  
ZLM Roompottour - 2e etappe (Goes - Goes)
2016-04-16  
12e Salverda Omloop van de IJsseldelta (1.2)
2016-04-16  
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein
2016-04-16  
Zwiep Trek MTB Cup - Odenzaal (landelijk M.T.B. Jeugd)
2016-04-15  
ZLM Roompottour - proloog (ploegentijdrit)
2016-04-15  
ZLM Roompottour - 2e etappe (Kamperland - Zierikzee)
2016-04-13  
De Mortel
2016-04-10  
32e Omloop van de Glazen Stad
2016-04-10  
Energiewacht Tour - Stage 5: Borkum
2016-04-10  
I.C.W. Zomercompetitie Assen
2016-04-10  
Jeugdronde Dommelen
2016-04-10  
27e Sint Jozef Klassieker - Someren Heide
2016-04-10  
4e Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas)
2016-04-10  
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd)
2016-04-10  
M.T.B. Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2)
2016-04-09  
Energiewacht Tour - Stage 4b: Leek Leek
2016-04-09  
Energiewacht Tour - Stage 4a: Zuidhorn Zuidhorn
2016-04-09  
47ste Omloop van de Braakman - Philippine
2016-04-09  
Eurobottle Zuiderzeeronde - Dronten
2016-04-09  
M.T.B. Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 1)
2016-04-08  
Energiewacht Tour - Stage 3: Musselkanaal Stadkanaal
2016-04-08  
O.F.K. Goenga (WV Snits)
2016-04-07  
Energiewacht Tour - Stage 2: Winsum Winsum
2016-04-06  
Energiewacht Tour - Stage 1: Groningen Groningen
2016-04-03  
29ste Grote Omloop van de VeenkoloniŽn / EERENS - Veend
2016-04-03  
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee
2016-04-03  
Rabobank Kampioenschap van Hoorn
2016-04-03  
66e Ronde van Huijbergen
2016-04-03  
Wielercriterium Steenbergen
2016-04-03  
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof
2016-04-03  
Jeugdronde van Doetichem
2016-04-02  
Rabo Omloop NoordWest Overijssel - Genemuiden
2016-04-02  
Volta Limburg Classic - Eijsden
2016-04-02  
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen
2016-04-02  
13e Jeugdronde van Gouda
2016-03-28  
Ronde van Ureterp
2016-03-28  
Altena Biesbosch Ronde - Werkendam
2016-03-28  
50e Grote Ronde van Gerwen
2016-03-28  
MPL Stappenbelt Trophy - Apeldoorn
2016-03-28  
60e Ronde van Werkendam
2016-03-28  
Ronde van Waddinxveen
2016-03-28  
D'n Bergse Wielerronde - Berghem
2016-03-28  
Guldemond Ronde - Den Helder
2016-03-28  
Eierrace 2016 - Emmen
2016-03-27  
Eat Natural MTB Strandrace Scheveningen
2016-03-26  
Wielerronde van Bruinisse
2016-03-26  
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede - Burg-Haa
2016-03-20  
Jeugdronde Nieuwkuijck
2016-03-20  
Ronde van Woensdrecht
2016-03-20  
v.d. Akker Aqua Service Tour - Heeswijk - Dinther
2016-03-20  
Grote prijs Kivada wielersport Specialized - Berlicum
2016-03-20  
43e Ronde van het LKage Land - Wijdewormer
2016-03-20  
Omloop van de Houtse Linies - Den Hout
2016-03-20  
35e Rabo Koepel Race - Lierop
2016-03-20  
I.C.W. Zomercompetitie Middelstum
2016-03-19  
Ronde van Groningen
2016-03-19  
68e Ronde Oud - Vossemeer
2016-03-19  
Landelijke jeudronde De Bataaf - Zwanenburg
2016-03-19  
L.J.C. Berlicum
2016-03-13  
Drentse Acht van Westerveld - Dwingeloo
2016-03-13  
Dorpenomloop Rucphen
2016-03-13  
Rabobank jeugdwedstrijd - Sint Willebrord
2016-03-12  
Ronde van Drenthe
2016-03-12  
15e Omloop van Strijen
2016-03-12  
63e Ronde van Zuid Holland - Den Haag
2016-03-12  
MTB jeugd - Oldebroek
2016-03-06  
56e Craft Ster van Zwolle
2016-02-27  
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen
2016-02-13  
Voorjaarscompetitie 't Loo (trainingswedstrijd)
2016-02-07  
Trainingsritten Annen
2016-02-07  
MTB Wintercross Cup 2015-2016 - Beilen
2016-02-06  
Voorjaarscompetitie 't Loo (trainingswedstrijd)
2016-01-31  
MTB Wintercross Cup 2015 / 2016 - Appelscha
2016-01-30  
Trainingswedstrijd 't Loo
2016-01-24  
UCI Worldcup Hoogerheide
2016-01-23  
N.K. Jeugd veldrijden - Schijndel
2016-01-23  
5e Internationale cyclocross - Rucphen.
2016-01-17  
Sportlandgoed Cyclocross - Zwartemeer
2016-01-16  
I.C.W. Noord Wintercompetitie finale - Assen
2016-01-16  
Jos van der Vleuten Cross - Helmond
2016-01-10  
N.K. Veldrijden - Hellendoorn
2016-01-09  
N.K. Veldrijden - Hellendoorn
2016-01-09  
Warande jeugdveldrit - Oosterhout
2016-01-03  
Rabobank Grand Prix Groenendaal - Sint Michielgestel
2016-01-02  
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen
2016-01-02  
Rabobank Grand Prix Groenendaal - Sint Michielgestel
Terug naar overzicht 2017

Archief

Overzicht van 2016
Overzicht van 2015
Overzicht van 2014
Overzicht van 2013
Overzicht van 2012
Overzicht van 2011
Overzicht van 2010