Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2007-06-17 - Omloop van Ter Idzard


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Omloop 6,9 km.:
Start Idzarderweg - Slingerweg - Kerkweg - finish Idzarderweg

Amateurs B: start 13.00 uur - 50 km.
Amateurs A: start 14.30 uur - 60 km.

Permanance:
Dorpshuis De Bult, Idzarderweg 47, 8476 EN Ter Idzard

Na lange tijd weer een “Ronde van Ter-Idzard” voor amateurs.

Tijdens de “Ronde van Drenthe”, april 2006, werd aan de consul van de KNWU gevraagd, of er nog ruimte was voor het verrijden van een ronde van Ter-Idzard
Meer dan 40 jaar geleden werd deze ronde voor het laatst verreden. Een oud-amateur en huidig inwoner van deze plaats vond, dat het nodig tijd was geworden voor een nieuwe start.
Als voorzitter van de “Stichting Wieleronderwikkeling Espoirs” was dat geen gek idee.
Deze Stichting had gedurende 4 jaar een eigen wielerploeg op continental nivo en is nu hoofdsponsor van “de Ronde van Bartje”en van “de Dorpenomloop” en is ook subsponsor van de “Ronde van Drenthe”.
De voorzitter, Popke Oosterhof, sponsort ook via het uithangbord “Albert Heijn Paterswolde”, diverse andere sporters en sportieve evenementen.
Om het geheel gestalte te geven en het goed te kunnen organiseren, werd ondersteuning gevraagd aan Marietje Holtrop en Hielke Stroetinga van de wielervereniging Olympia. Het netwerk van deze vereniging werd aangesproken en zoals u ziet is deze eerste wielerronde nu een feit.
Behalve de sponsoren is natuurlijk ook de hulp van de plaatselijke medewerkers onontbeerlijk, zij dragen allen, op welke manier dan ook, hun steentje bij voor het doen slagen van dit evenement.
We hopen dan ook, dat we na afloop terug kunnen kijken op een geslaagde dag en op het begin van een lange traditie.

Veel plezier toegewenst door:
Stichting Wielerontwikkeling Espoirs.

Uitslagen:

Uitslagen Omloop Ter Idzard

Amateurs A:

1. Bram Slager - Groningen1182233117.jpg
2. Henk Weerman - Wolvega
3. Peter Merx - Groningen
4. Kees Dopheide - Groningen
5. Harjan van Dam - Leeuwarden
6. Rob de Boer - Leiden
7. Patrick van Gortel - Apeldoorn
8. Eelke Jan Bouma - Groningen
9. Jesper Hospes - Heerenveen
10. Johan Wekema - Peize
11. Jannes Weerman - Nijeholtwolde
12. Ard Aling
13. Xandrijn Bakker - Zwolle
14. Jeroen Kleis - Swifterbant
15. Jabik-Jan Bastiaans - Groningen
16. Willem Dijkstra - Leeuwarden
17. Jelle Johan Homans - Heerenveen
18. Berjan de Ruiter - Willemsoord
19. Arjan Kuiper - Bellingwolde
20. Rutger Hoekstra

Amateurs B:

1. Bauke Hylkema - Bakhuizen
2. Dennis Mulder - Wolvega
3. Mark Oosterhof - Wolvega
4. Lieuwe Palstra - Bolsward
5. Klaas van der Weg - Heerenveen
6. Sytse Schut - Wolvega
7. Ale Heida - Wolvega
8. Jan Brander - Ureterp
9. Bas Bosma - Noordwolde
10. Gerry Vlieger - Appelscha
11. Alwin Deems - Wolvega
12. Romke Veldman - Joure
13. Aalderd van Dalen - Wolvega
14. Christian Niemeijer - Slochteren
15. Ton Stubij - Wolvega
16. Walter Falkena - Nijland
17. Erik Oosterhof - Wolvega
18. Hiddo Eikelboom - Almere
19. Eric Boelsma - Wolvega

Zie voor meer foto's www.ter-idzard.nl

Omloop Ter Idzard - Amateurs B						

1	Hendrik		Betten		Wolvega		20505	WV De Driehoek
2	Eric		Boelsma		Wolvega		21829	WV Olympia
3	Bas		Bosma		Noordwolde	21002	WV De Driehoek
4	Lammert 	Bosma		Noordwolde	21003	WV De Driehoek
5	Robert		Bosma		Steenwijk	21446	Mountainbike ver. Havelte
6	Jan		Brander		Ureterp		20228	|WV Drachten e.o.
7	Sander	van der	Brink		Zwolle		20125	Vadesto Hanzerenners Zwolle
8	Aaldert van  	Dalen		Wolvega		20229	WV de Driehoek
9	Alwin		Deems		Wolvega		20230	WV de Driehoek
10	Hiddo 		Eikelboom	Almere		21114	UWTC de Volharding
11	Alle		Heida		Wolvega		20231	WV de Driehoek
12	Egbert 		Hendriksen	Steenwijk	21897	WV de Driehoek
13	Gosse		Hoeksma		Wolvega		20333	WV Olympia
14	Bauke		Hylkema		Bakhuizen	21849	LWV de Friesche Leeuw
15	Dennis		Mulder		Wolvega		20334	WV Olympia
16	Christian 	Niemeijer	Slochteren	21210	WV Omega
17	Erik		Oosterhof	Wolvega		20233	WV de Driehoek
18	Mark		Oosterhof	Wolvega		20756	WV de Driehoek
19	Martin	van	Oostveen	Leeuwarden	21327	LWV de Friesche Leeuw
20	Lieuwe		Palstra		Bolsward	21211	WV Otto Ebbens
21	Sytse		Schut		Wolvega		20758	WV de Driehoek
22	Ton		Stubij		Wolvega		20094	WV Olympia
23	Romke		Veldman		Joure		21066	WV Olympia
24	Gerry		Vlieger		Appelscha	20078	WV de Kanibaal
25	Klaas 	van der	Weg		Heerenveen	20235	WV de Driehoek


Omloop Ter Idzard - Amateurs A						

1	Lucas		Alkema		Marum		11073	WV Drachten
2	Xandrijn	Bakker		Zwolle		11419	Vadesto Hanzerenners Zwolle
3	Jabik-Jan	Bastiaans	Groningen	10160	Gaul
4	Marco		Bergman		Groningen	10194	WV de Kanibaal
5	Jan Willem	Blaauw		Groningen	11048	WV Omega
6	Rob	de	Boer		Leiden		10698	LRTV Swift
7	Arnold		Boersma		Katlijk		10458	WV Olympia
8	Cornelis	Boersma		Groningen	10883	NWV Groningen
9	Bernard		Bouma		Oldeholtpade	10797	WV Olympia
10	Eelke Jan	Bouma		Groningen	10497	GSWV Tandje Hoger
11	Peter		Bouwhuis	Zwolle		10164	SWV Gazgas
12	Bertijn		Brijder		Heerenveen	10242	WV Olympia
13	Edser 		Broers		Drachten	10685	WV Otto Ebbens
14	Gijs		Bruntink	Groningen	10498	GSWV Tandje Hoger
15	Herbert	van	Brussel		Meppel		10911	Mountainbike ver. Havelte
16	Anne		Claus		Boelenslaan	10458	WV Otto Ebbens
17	Harjan	van	Dam		Leeuwarden	10881	LWV de Friesche Leeuw
18	Bauke		Dijkstra	Hoogeveen	11413	WRV de Peddelaars
19	Willem		Dijkstra	Leeuwarden	10756	LWV de Friesche Leeuw
20	Kees		Dopheide	Groningen	10195	WV de Kanibaal
21	Eelco		Drent		Burgum		10980	WV Otto Ebbens
22	Sjaak		Eijgenhuijsen	Leeuwarden	10157	LWV de Friesche Leeuw
23	Mark		Eijkelkamp	Groningen	10046	WV de Kanibaal
24	Harry 		Engelsman	Gieten		10443	WV Meteoor Assen-Roden
25	Jeroen		Engelsman	Ommen		10393	Hardenberger WSV
26	Patrick	van	Gortel		Apeldoorn	10107	AR en TV de Adelaar
27	Bram		Hafkamp		Groningen	10829	GSWV Tandje Hoger
28	Rutger		Hoekstra	Beetsterzwaag	10143	WV Drachten
29	Jelle Johan	Hoomans		Heerenveen	11263	WV Olympia
30	Jesper		Hospes		Heerenveen	11264	WV Olympia
31	Mark	van	Houten		Sneek		11183	LWV de Friesche Leeuw
32	Gerjo		Hultink		Zwolle		10090	Vadesto Hanzerenners Zwolle
33	Jan Willem de	Jager		Terband		11287	WV Olympia
34	Max	de	Jong		Leeuwarden	11384	LWV de Friesche Leeuw
35	Anton		Kingma		Leeuwarden	11406	LWV de Friesche Leeuw
36	Jeroen		Kleis		Swifterbant	10029	WSV Flevoland
37	Jeltjo		Knip		Bellingwolde	10246	WV Omega
38	Harm-Jan	Kok		Heerenveen	11417	WV Olympia
39	Jelte		Krol		Groningen	11237	GSWV Tandje Hoger
40	Richard		Kruithof	Zwanenburg	11253	HSC de Bataaf
41	Arjan		Kuiper		Bellingwolde	11037	WV Omega
42	Cor 	van	Leeuwen		Ermelo		11241	WV Randmeren
43	Peter		Merx		Groningen	11238	GSWV Tandje Hoger
44	Bram	van der	Meulen		Sneek		11170	WV Otto Ebbens
45	Harm-Jan	Migchels	Oude Pekela	10826	WV de Stormvogels
46	Loek		Mulder		Groningen	11094	NWV Groningen
47	Jasper		Nijkamp		Zwolle		10834	Vadesto Hanzerenners Zwolle
48	Mario		Nijland		Lelystad	10085	RTC de Stofwolk
49	Richard		Olijve		Klazienaveen	10047	WV de Kanibaal
50	Sten		Oostland	Harderwijk	11268	WV Randmeren
51	Gerjan		Peeneman	Assen		10033	Hardenberger SWV
52	Henry	v.d.	Ploeg		Appingedam	10460	WV Omega
53	Tom		Rustebiel	Wildervank	11187	WV de Kanibaal
54	Albert		Schurer		Bakkeveen	10772	WV de Kanibaal
55	Bram		Slager		Groningen	10279	GSWV Tandje Hoger
56	Sander		Slager		Groningen	10280	GSWV Tandje Hoger
57	Erik		Slijver		Brantgum	11360	WV Otto Ebbens
58	Marco		Soer		De Wijk		11024	WRV de Peddelaars
59	Eelke Jan ter	Steege		Zwolle		10414	WV de Kanibaal
60	Jentse		Top		Groningen	10281	GSWV Tandje Hoger
61	Arjen		Veltman		Bantega		10798	WV Olympia
62	Gerben	van	Vilsteren	Zwolle		10704	Vadesto Hanzerenners Zwolle
63	Thijs		Visscher	Heerenveen	11366	WV Olympia
64	Alfred		Visser		Gauw		10926	Gaul
65	Evert	de	Vries		Buitenpost	10955	GSWV Tandje Hoger
66	Jan  	de	Vries		Nijeholtpade	10244	WV Olympia
67	Jetze		Wagenaar	Buitenpost	10469	WV Otto Ebbens
68	Bart	van de 	Walle		Groningen	10501	GSWV Tandje Hoger
69	Henk		Weerman		Wolvega		10064	WV Olympia
70	Jannes		Weerman		Nijeholtwolde	10245	WV Olympia
71	Wouter		Wietsez		Eelde		10578	WV de Kanibaal
72	Arjen		Wolters		Heerenveen	10800	WV Olympia
73	Bart	van	Zeilen		Groningen	10048	WV de Kanibaal
74	Jan		Zwiers		Gieten		10595	Dev Noordelijke ATB-club


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen