Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2007-07-01 - Jeugdwielerronde Wolvega


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Uitslagen Jeugdwielerronde Wolvega

 

Categorie 1
1 Carlo Stummel - De Peddelaars
2 Mitchel Steenhof - WV Drachten
3 Lisa de Jong - WV Drachten
4 Thomas Arends - WV-Noord Veluwe
5 Marjolein Walburg - W.V. Otto Ebbens
6 Arianne Pruisscher - WSV Emmen
7 Roy Harms - WV de Kannibaal
8 Nienke Rozema - NWV Groningen
9 Mirthe Lamberink - HWV Hardenberg
10 Merijn Schröder - WV de Stormvogels
11 Erik Arentsen -
12 Meike Uiterwijkwinkel - De Peddelaars

Categorie 2
1 Rick de Vries - W.V. Olympia
2 Cor Weerman - W.V. Olympia

3 Jens Dekker - De Peddelaars
4 Dennis van der Horst - WV Noordwesthoek
5 Liena De Jong - Meteoor Assen Roden
6 Mariska Heijting - De Peddelaars
7 Danilo Wattez - De Peddelaars
8 Mark Paulusma - WV Drachten
9 Hotse Kroes - W.V. Olympia
10 Martijn van Deest - WSV Emmen
11 Jeroen Hof - W.V. Olympia
12 Stefan Pruisscher - WSV Emmen
13 Julian Kemkers - NWV Groningen

Categorie 3
1 Wouter de Vink - WTC De Amstel
2 Maurice Bergboer - CC `75 Nijverdal
3 Fianna Stenveld - NWV Groningen
4 Willeke De Jong - Meteoor Assen Roden
5 Stijn Oost - WSV Emmen
6 Mascha Drayer - WV Drachten
7 Tom Wijkel - WSV Emmen
8 Wouter Deems - W.V. Olympia
9 Niels Heering - AWV De Zwaluwen
10 Marjolein Wijkel - WSV Emmen
11 Pim Schouten - AWV De Zwaluwen
12 Chiel Breukelman - HWV Hardenberg
13 Olaf Potze - NWV Groningen
14 Dennis Boskers - WV de Stormvogels
15 Jelle Grootenboer - RWC Ahoy
16 Taco Karsijns - WV de Stormvogels
17 Harmen Krul - W.V. Olympia
18 Jesse Schröder - WV de Stormvogels
19 Niels Goeijenbier - WV de Kannibaal
20 Iris Veen - WV Drachten
21 Maarten Hoek - CC `75 Nijverdal
22 Janiek Zandvliet - W.V. Olympia
23 Robin de Wilde - W.V. Otto Ebbens
24 Martijn Kikkert - De Peddelaars

Categorie 4
1 Remy Nijdam - De Peddelaars
2 Simone Kikkert - De Peddelaars
3 Melissa Steenhof - WV Drachten
4 Henk Weerman - W.V. Olympia
5 Arjan Arentsen - A.R. & T.V. de Adelaar
6 Esther Sierksma - HRTC Hoorn
7 Menno van ’t Ende - AWV De Zwaluwen
8 Minne Koopmans - WV Drachten
9 Igor Hollemans - W.V. Olympia
10 Allard Klijnstra - W.V. Olympia
11 Wendy Oosterwoud - WV Drachten
12 Arjan Hof - W.V. Olympia
13 Jordy Faber - WV de Stormvogels
14 Mauro Bissels - WV Drachten
15 Michelle Stummel - De Peddelaars
16 Christiaan Doek - WSV Emmen
17 Nordin Hudepol - AWV De Zwaluwen
18 Jeroen Vledder - W.V. Olympia

Categorie 5
1 Stef Krul - W.V. Olympia
2 Stefan Krol - WV de Kannibaal
3 Bart Jan de Vink - WTC De Amstel
4 Maarten Hof - W.V. Olympia
5 Benjamin Zuidema - W.V. Otto Ebbens
6 Nathasja Heijting - De Peddelaars
7 Marloes Bakker - WV de Stormvogels
8 Jurrien Pelsinger - De Peddelaars
9 Frank Makken - De Peddelaars
10 Jordi Boerman - WV de Hanzerenners
11 Wouter Welling - WV de Kannibaal
12 Jelle Soet - W.V. Olympia
13 Amber Hofkamp - WV de Kannibaal
14 Brian Koster - W.V. Otto Ebbens
15 Niels Potze - NWV Groningen
16 Rene Brals - W.V. Olympia
17 Lars Roede - WV de Kannibaal
18 Arjen v. Putten - De Peddelaars
19 Kevin Veentjer - WV de Stormvogels

Categorie 6
1 Jan Willem Welter - WV t Luchtschip
2 Rick Mensink - WV de Hanzerenners
3 Robin Jilesen - L.W.V. De Friesche Leeuw
4 Daan Schouten - AWV De Zwaluwen
5 Ruben Karsijns - WV de Stormvogels
6 Anouska Koster - W.V. Otto Ebbens
7 Rutger Vos - WSV Emmen
8 Lotte Veen - WV Drachten
9 Floran Bathoorn - NWV Groningen
10 Martijn Heering

Categorie 7
1 Steven Lambartink
2 Dennis Heering - AWV De Zwaluwen
3 Bjorn Bakker - WV Drachten
4 Henk Reinders - WSV Emmen
5 Karen Elzing - WSV Emmen
6 Heike Cornelissen
7 Kevin Snijder - NWV Groningen
8 Pieter Wagenaar - W.V. Otto Ebbens
9 Richard Feiken - Assen-Roden-Meteoor
10 Florent Meijer - CRT Raalte
11 Rochéz Harbers - AWV De Zwaluwen
12 Remco van der Zwaan - NWV Groningen
13 Jeroen Kikkert - De Peddelaars
14 Nick Meijer - Meteoor Assen Roden
15 Wouter de Wilde - W.V. Otto Ebbens
16 Arjon Wilpstra - W.V. Otto Ebbens
17 Sietze Soet - W.V. Olympia

Rabo Dikke Banden Race- (6 - 8 jaar)
1 Annemiek Portijk - Wolvega
2 Ruben Stuiver - Wolvega
3 Ronan Smedeman - Wolvega
4 Tanja Krikke - Nijeholtwolde
5 Hilco Krikke - Nijeholtwolde
6 Emiel Post - Wolvega
7 Mariska de Vries- Scherpenzeel
8 Gerrit Weerman - Wolvega
9 Matthijs van der Spek - Vledder
10 William van der Spek - Vledder
11 Paul Koning - Wolvega
12 Tim de Vries - Oldeberkoop
13 Jenna Seekles - Wolvega
14 Kimberly Huismans -Wolvega
15 Frank Kikkert - Hoogeveen
16 Melle Cattermole - Sonega
17 Mirelle Kuipers - Wolvega
18 Dennis Nieuwenhuis - Wolvega
19 Ilse Muis - Wolvega
20 Damian Huismans - Wolvega

Rabo Dikke Banden Race- (9 - 10 jaar)
1 Maarten Portijk - Wolvega
2 Esther Krikke - Nijeholtwolde
3 Siegler de Jong - Oldeberkoop
4 Andrina Weerman - Nijeholtwolde
5 Reinout Corts - Wolvega
6 Wietse Schut - Wolvega
7 Dennis Nieuwenhuis - Wolvega
8 Tobias Kuechler - Badoeynhausen
9 Jesper de Jong - Wolvega
10 Nick Grasmeijer - Wolvega
11 Esther Brals - Haskerhorne
12 Marco Veenstra - Wolvega
Jordy de Jong Pen - Wolvega
Arnoud Algera - Wolvega

Rabo Dikke Banden Race- (11 - 12 jaar)
1 Bianca Bakker - Wijnjewoude
2 Jelte Corts - Wolvega
3 Ulrike Weerman - Nijeholtwolde
4 Joost Westerkamp - Wolvega
5 Sten Schram - Wolvega
6 Jordy de Jong Pen - Wolvega
7 Auke Sneijder - Wolvega
8 Atze Jonkman - Wolvega
9 Melvin Vlugt - Wolvega
Daan van der Zwaan - Ter Idzard
Rutger Algera - Wolvega

1 juli 2007
De 1e Jeugdwielerronde van
Wolvega

De Wielervereniging Olympia Heerenveen organiseert op zondag 1 juli a.s. de eerste Jeugdwielerronde van Wolvega. De jeugdronde wordt gehouden op de zondag voordat de 33e fietsvierdaagse in Wolvega van start gaat.

Programma:
- 11.00 uur start categorie 1 (jongens van 8 jaar en meisjes van 8 en 9 jaar)
- 11.30 uur start categorie 2 (jongens van 9 jaar en meisjes van 10 jaar)
- 12.00 uur start categorie 3 (jongens van 10 jaar en meisjes van 11 jaar)
- 12.30 uur start categorie 4 (jongens van 11 jaar en meisjes van 12 jaar)
- 13.00 uur Pauze (rabo Dikke Banden Race, 3 categorieen)
- 13.45 uur start categorie 5 (jongens van 12 jaar en meisjes van 13 jaar)
- 14.30 uur start categorie 6 (jongens van 13 jaar en meisjes van 14 jaar)
- 15.30 uur start categorie 7 (jongens van 14 jaar)

Prijzenschema:
- Categorie 1 & 2 - 8 eindprijzen
- Categorie 3, 4 en 5 - 8 eindprijzen
- Categorie 6 en 7 - 8 eindprijzen
- Dikke Banden Race - 3 eindprijzen
Tevens is er voor iedere deelnemer een leuke herinnering

Parcours:
Start/finish Kruistraat (rustige zijde) - Pelstraat - Maalstraat - Hoofdstraat West (rustige zijde) - Zwichtstraat - Meulestraat - Wiekstraat - De Polle - Sprietstraat - Kruistraat (rustige zijde)

Permanence en kleedgelegenheid:
Korfbalvereniging SIOS (Kruistraat)

Inschrijven: Wim de Vries, email vri00802@planet.nl

 

Deelnemende ploegen

1 W.V.Olympia - Heerenveen
2 RWC AHOY - Berkel en Rodenrijs
3 De Peddelaars - Hoogeveen
4 L.W.V. De Friesche Leeuw - Leeuwarden
5 WTC de Amstel - Amstelveen
6 de Kannibaal - Groningen
7 WV de Stormvogels - Veendam
8 HWV Hardenberg - Hardenberg
9 WSV Emmen - Emmen
10 CC `75 Nijverdal- Nijverdal
11 NWV Groningen - Groningen
12 WV Drachten Drachten
13 HRTC Hoorn - Hoorn
14 WV de Hanzerenners - Zwolle
15 W.V. Otto Ebbens - Zwaagwesteinde
16 AWV De Zwaluwen - Almelo
17 Meteoor Assen Roden - Assen Roden
18 Alcmaria Victrix - Alkmaar
19 Crt Raalte - Raalte

Deelnemers

Categorie 1
1 Meike Uiterwijkwinkel - De Peddelaars
2 Carlo Stummel - De Peddelaars
3 Fleur Nagengast - De Peddelaars
4 Merijn Schröder - WV de Stormvogels
5 Demi Stadman - WSV Emmen
6 Nienke Rozema - NWV Groningen
7 Mitchel Steenhof - WV Drachten
8 Ellert Visser - WV Drachten
9 Lisa de Jong - WV Drachten
10 Mirthe Lamberink - HWV Hardenberg
11 Marjolein Walburg - W.V. Otto Ebbens
12 Roy Harms - WV de Kannibaal

Categorie 2
21 Rick de Vries - W.V. Olympia
22 Jeroen Hof - W.V. Olympia
23 Cor Weerman - W.V. Olympia
24 Hotse Kroes - W.V. Olympia
25 Mariska Heijting - De Peddelaars
26 Jens Dekker - De Peddelaars
27 Danilo Wattez - De Peddelaars
28 Martijn van Deest - WSV Emmen
29 Julian Kemkers - NWV Groningen
30 Mark Paulusma - WV Drachten
31 Liena De Jong - Meteoor Assen Roden

Categorie 3
41 Wouter Deems - W.V. Olympia
42 Harmen Krul - W.V. Olympia
43 Sander Zwiers - W.V. Olympia
44 Janiek Zandvliet - W.V. Olympia
45 Martijn Kikkert - De Peddelaars
46 Bo Nagengast - De Peddelaars
47 Jelle Grootenboer - RWC Ahoy
48 Wouter de Vink - WTC De Amstel
49 Taco Karsijns - WV de Stormvogels
50 Jesse Schröder - WV de Stormvogels
51 Chiel Breukelman - HWV Hardenberg
52 Tom Wijkel - WSV Emmen
53 Marjolein Wijkel - WSV Emmen
54 Dyann Veenstra - WSV Emmen
55 Stijn Oost - WSV Emmen
56 Dennis Boskers - WV de Stormvogels
57 Maurice Bergboer - CC `75 Nijverdal
58 Maarten Hoek - CC `75 Nijverdal
59 Olaf Potze - NWV Groningen
60 Alex van der Veen - NWV Groningen
61 Fianna Stenveld - NWV Groningen
62 Iris Veen - WV Drachten
63 Kira Lamberink - HWV Hardenberg
64 Robin de Wilde - W.V. Otto Ebbens
65 Niels Heering - AWV De Zwaluwen
66 Mascha Drayer - WV Drachten
67 Willeke De Jong - Meteoor Assen Roden
68 Niels Goeijenbier - WV de Kannibaal
69 Pim Schouten - AWV De Zwaluwen

Categorie 4
76 Henk Weerman - W.V. Olympia
77 Arjan Hof - W.V. Olympia
78 Igor Hollemans - W.V. Olympia
79 Allard Klijnstra - W.V. Olympia
80 Michelle Stummel - De Peddelaars
81 Simone Kikkert - De Peddelaars
82 Jordy Faber - WV de Stormvogels
83 Justin Timmermans - WSV Emmen
84 Bart Luring - WSV Emmen
85 Iris Stadman - WSV Emmen
86 Marlinda Reinders - WSV Emmen
87 Cynthia v.d. Brug - WSV Emmen
88 Danny Kemkers - NWV Groningen
89 Eit Visser - WV Drachten
90 Mauro Bissels - WV Drachten
91 Minne Koopmans - WV Drachten
92 Melissa Steenhof - WV Drachten
93 Louise Bieshaar - WV Drachten
94 Wendy Oosterwoud - WV Drachten
95 Esther Sierksma - HRTC Hoorn
96 Floris van Rijssen - HRTC Hoorn
97 Kirsten Niekolaas - WV de Hanzerenners
98 Rinse Wagenaar - W.V. Otto Ebbens
99 Pascal Walburg - W.V. Otto Ebbens
100 Remy Nijdam - De Peddelaars
101 Nordin Hudepol - AWV De Zwaluwen
102 Menno van ’t Ende - AWV De Zwaluwen
103 Nico Goeijenbier - WV de Kannibaal
104 Jeroen Vledder - W.V. Olympia
105 Thomas Schrooder - Almaria Victrix
106 Julia Schrooder - Almaria Victrix
107 Christiaan Doek - WSV Emmen

Categorie 5
116 Maarten Hof - W.V. Olympia
117 Stef Krul - W.V. Olympia
118 Rene Brals - W.V. Olympia
119 Jelle Soet - W.V. Olympia
120 Jurrien Pelsinger - De Peddelaars
121 Arjen v. Putten - De Peddelaars
123 Frank Makken - De Peddelaars
124 Nathasja Heijting - de Peddelaars
125 Floris Grootenboer - RWC AHOY
126 Bart Jan de Vink - WTC De Amstel
127 Wouter Welling - WV de Kannibaal
128 Marloes Bakker - WV de Stormvogels
129 Jorg Eising - WSV Emmen
130 Lars Brinks - WSV Emmen
131 Stan Wijkel - WSV Emmen
132 Demi Jakobs - WSV Emmen
133 Niels Potze - NWV Groningen
134 Koen Post - WV Drachten
135 Jordi Boerman - WV de Hanzerenners
136 Benjamin Zuidema - W.V. Otto Ebbens
137 Brian Koster - W.V. Otto Ebbens
138 Jan David de Haan - W.V. Otto Ebbens
139
140 Stefan Krol - WV de Kannibaal
141 Lars Roede - WV de Kannibaal
142 Amber Hofkamp - WV de Kannibaal
143 Robin Löwik - AWV De Zwaluwen

Categorie 6
151 Ashlynn van Baarle - RWC AHOY
152 Arjan Kleine - De Peddelaars
153 Marco Kleine - De Peddelaars
154 Robin Jilesen - L.W.V. De Friesche Leeuw
155 Ruben Karsijns - WV de Stormvogels
156 Rutger Vos - WSV Emmen
157 Melanie Klement - WSV Emmen
158 Floran Bathoorn - NWV Groningen
159 Kay Bathoorn - NWV Groningen
160 Lotte Veen - WV Drachten
161 Wesley de Vries - WV Drachten
162 Rick Mensink - WV de Hanzerenners
163 Anouska Koster - W.V. Otto Ebbens
164 Lisa Schrooder - Alcmaria Victrix
165 Jesse Markus - WSV Emmen
166 Daan Schouten - AWV De Zwaluwen

Categorie 7
176 Henk Brand - W.V. Olympia
177 Sietze Soet - W.V. Olympia
178 Dennis Molenveld - AWV De Zwaluwen
179 Jeroen Kikkert - De Peddelaars
180 Maurice Nijmeijer - De Peddelaars
181 Karen Elzing - WSV Emmen
182 Tristan Timmermans - WSV Emmen
183 Henk Reinders - WSV Emmen
184 Daniël Booij - WSV Emmen
185 Kevin Snijder - NWV Groningen
186 Dirk Post - WV Drachten
187 Ewout Bos - WV Drachten
188 Bjorn Bakker - WV Drachten
189 Pieter Wagenaar - W.V. Otto Ebbens
190 Wouter de Wilde - W.V. Otto Ebbens
191 Arjon Wilpstra - W.V. Otto Ebbens
192 Rochéz Harbers - AWV De Zwaluwen
193 Dennis Heering - AWV De Zwaluwen
194 Nick Meijer - Meteoor Assen Roden
195 Florent Meijer - CRT Raalte

Rabo Dikke Banden Race

De Rabo Dikke Banden Race is een officiële fietswedstrijd voor jongens en meisjes. Je mag eraan meedoen op je eigen fiets mét minimaal een banddikte van 28 mm. Het maakt niet uit of je een gewone fiets, mountainbike of citybike hebt. Er mogen zelfs versnellingen op zitten. Als het maar geen racefiets is, want dat zou niet eerlijk zijn. Het parkoers waarop je fietst is helemaal vrij van verkeer. Je hoeft dus niet op auto’s en brommers te letten.
Je moet gewoon zo hard mogelijk fietsen


De Rabo Dikke Banden Race is voor jongens en meisjes van 7 tot 12 jaar die geen wielerlicentie bij de KNWU hebben. Want dan ben je te goed getraind. Er wordt gereden in verschillende leeftijdsgroepen, zodat je tegen kinderen van je eigen leeftijd fietst. Bij voldoende aantal deelnemers rijden de jongens tegen de jongens en de meisjes tegen de meisjes.

 

 

Deelnemers Rabo Dikkenbanden Race

7 - 8 jaar
Wietse Schut - Wolvega
Jesper de Jong - Wolvega
Paul Koning - Wolvega
Nick Grasmeijer - Wolvega
Dennis Nieuwenhuis - Wolvega
Ronan Smedeman - Wolvega

9 - 10 jaar
Jordy de Jong Pen - Wolvega
Andrina Weerman - Nijeholtwolde
Ulrike Weerman - Nijeholtwolde
Atze Jonkman - Wolvega
Emiel Post - Wolvega

11 - 12 jaar
Daan van der Zwaan - Ter Idzard
Jenna Seekles - Wolvega
Marijn Zeinstra - Wolvega
Mirelle Kuipers - Wolvega


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen