Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2011-05-21 - KogaRonde van Zuid Oost Friesland voor junioren en dame


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Koga Ronde van Zuid Oost Friesland
Zaterdag 21 mei 2011

Start junioren: 9.30 uur, 120 km.
Start dames: 13.30 uur 120 km.

Start: Boerestreek, Appelscha
Finish: Bosberg. Appelscha

Permanence en Kleedgelegenheid:
VV Stanfries, Boerestreek 9a, 8426 BM Appelscha

Downloaden Technische Gids (downloads)

Jury
Voorzitter wedstrijd - Miranda Colenbrander
Wedstrijdcommissaris 2 - Natasja van der Veld
Wedstrijdcommissaris 3 - Sanne Briggeman
Assistent wedstrijdleider  -  Nel Hadderingh
Tweede wedstrijd leider -  Nelie Schouten
Commissaris 1 / rugnummers - Johan van Zanten
Commissaris 2 - Dieuwke Kalsbeek
Commissaris 3 - Janke Haanstra
Commissaris 4 / bezemwagen - Piet Aardema
Microfonist (stage) -  Marjo Nijmeijer
Microfonist  -  Erik Jager
Motorordonnance - Sjoerd Valkenburg
Motorrijder - Peter Moes
Videofinish / tijdwaarnemer - Jan Kremer

 
Consul District Noord KNWU:
Wolter Zwart, Hoflaan 30, 8443 GE Heerenveen,
Tel. 0513-671638, mobiel 06-51104646
Email: wolterzwart@kpnplanet.nl          

Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

 

Route junioren (dames)

Tijd

Afgelegde

afstand

Nog te rijden

afstand

Afslag op kruising

09.30

0

125.7

Appelscha start Boerestreek t.h.v. de Kiosk, kruising L.A Boerestreek

09.30

0.1

125.6

driesprong R.A,. Bosberg

09.31

0.5

125.2

OFFICIELE START1e doorkomst Finish

09.32

1.3

124.4

1e weg L.A. Hildenberg

09.33

2.6

123.1

einde weg driesprong L.A. Tilgrupsweg

09.34

2.7

123

driesprong L.A. Drentseweg

09.35

3.3

122.4

Appelscha

09.36

3.9

121.8

3e weg RA. van Emstweg

09.36

4.5

121.2

T. kruising L.A. Vaart Zz

09.37

5.1

120.6

kruising met Bruggelaan R.A

09.37

5.1

120.6

over brug enL.A. Vaart Nz

 

 

 

Verlaat-Molenweg

09.42

9

116.7

Oosterwolde

09.42

9.2

116.5

rotonde R.D. Molenweg

09.43

9.7

116

Weg versmalling

09.44

10.1

115.6

T Kruising R.A Brinkstraat

09.44

10.3

115.4

Brink - 't Oost

09.45

11.3

114.4

einde weg, bij ANWB Bord 4606 L.A

 

 

 

't Oost-Weper

09.47

12.5

113.2

2e weg L.A. bij ANWB Bord 2605

 

 

 

Schrappinga-Haulerdiek

09.52

15.8

109.9

driesprong R.A. Dorpsstraat

09.53

16.4

109.3

Haule

09.56

18.6

107.1

bij rotonde ANWB Bord 2797 L.A. Tonckensweg)-Oosterwoldseweg

09.59

20.8

104.9

Haulerwijk

10.00

21.4

104.3

Oosterwoldseweg, rotonde bij ANWB Bord 2076 L.A.

 

 

 

Hoofdweg Boven

10.00

21.5

104.2

bij kruising rechts aanhouden-Hoofdweg-Boven -Compagnonsweg

10.05

24.9

100.8

Waskermeer

10.05

25.1

100.6

L.A., over vaste brug Kruisweg

10.09

28.0

97.7

einde weg bij ANWB Bord 2828 R.A.

 

 

 

Zwetteweg-Bovenweg-Herenweg

10.12

30.8

94.9

Donkerbroek

 

 

 

Herenweg-over beweegbare brug

 

 

 

Geert Wolter Smitweg-bij verkeerslichten N 381 oversteken R.D

10.13

32.1

93.6

1e weg L.A. Balkweg

 

 

 

over vaste brug R.D. Balkweg

10.18

35.7

90

einde weg bij ANWB Bord 7113 R.A Lycamaweg

10.18

35.9

89.8

Makkinga

10.18

35.9

89.8

Lyclamaweg, op kruising rechts aanhouden

 

 

 

Bercoperweg R.D

10.24

38.5

87.2

bij viersprong ANWB Bord 13834 R.A. Prikkedam

10.26

40.3

85.4

Over vaste brug 1e weg L.A Tjongervallei

10.29

42.6

83.1

Wit bord Jubbega

10.35

46.5

79.2

Viersprong L.A Heerenveenseweg

10.37

47.6

78.1

Oldeberkoop

10.37

47.7

78

Weg versmalling

10.38

48.4

77.3

Viersprong R.D

10.38

48.5

77.2

op viersprong L.A Oosterwoldseweg-Grindweg

10.47

54

71.7

op viersprong R.D Bercoperweg

10.49

56.7

69

Makkinga

10.50

57.2

 

68.5

3e weg R.A. Oosterhuisweg slecht wegdek De Harken-Laag

10.54

60.5

65.2

Duurswoude, op driesprong rechts aanhouden

10.56

61

64.7

Hoogeduurswoude N 351 oversteken

10.56

61.5

64.2

Klokhuisdijk viersprong R.A.

10.58

63.5

62.2

Steenmaatsdijk-Veneburen op driesprong L.A.

 

 

 

Veneburen-Peperstraat

11.01

65.5

61.2

Elsloo

11.01

65.6

61.1

driesprong R.A. Noord

11.02

65.8

59.9

driesprong L.A. Bûtenweg

11.03

66.2

59.5

Kruising R.D.

 

 

 

Bûtenweg

11.03

66.7

59

driesprong L.A. Hoofdweg

11.04

67

58.7

viersprong R.A. KLoosterweg

11.08

70.8

54.9

2e weg bij ANWB Bord 2285 L.A. de Bult

11.11

72.6

53.1

Klokhuisdijk2e weg R.A. Stokdijk

11.11

72.6

53.1

wit Bord Langedijke

 

 

 

op driesprong rechts aanhouden

11.13

73.6

52.1

einde weg R.A. Iegepoeledijk

11.15

75.1

50.6

Terwisscha op driesprong links aanhouden

11.15

75.4

50.3

N 381 oversteken

 

 

 

Wester Es

11.17

76.9

48.8

Appelscha

11.17

76.9

48.8

bij rotonde rechtdoor Wester Es

11.18

77

48.7

op viersprong bij ANWB Bord 3770 R.D Bruggelaan

11.19

78

47.7

voor brug bij ANWB Bord 2502 R.A Vaart Zz

11.20

78.6

47.1

1e weg R.A. van Emstweg

11.21

79.2

46.5

T kruising R.A Boerestreek

11.21

79.3

46.4

L.A. Bosberg

11.21

79.7

46

FINISH 1E DOORKOMST

11.22

80.5

45.2

1e weg L.A. Hildenberg rechts aanhouden

11.24

81.8

43.9

einde weg L.A. Tilgrupsweg

11.24

81.9

43.8

einde weg R.A. Drentseweg

11.26

83.8

41.9

1e weg L.A. Tolhekslaan

11.28

84.5

41.2

einde weg R.A. Vaart Zz

11.30

85.6

40.1

1e weg L.A. over brug R.D. Menneweg

11.30

85.7

40

Op T kruising RD Menneweg slecht wegdek

 

 

 

Lyclamavaart, Meester Lokstraat

11.39

92.8

32.9

Ravenswoud

11.40

93.4

32.3

Meester Lokstraat op kruispunt R.A. Compagnonsweg

 

 

 

over beweegbare brug R.D Compagnonsweg

11.43

95.4

30.3

einde weg bij ANWB Bord 5334 L.A Fochtelooërveen

11.46

97.0

28.7

einde weg bij ANWB Bord 5332 R.A Zuideinde

11.48

98.9

26.8

1e doorgaande weg R.A. Vogelrijd

11.52

101.8

23.9

Fochteloo Hoge Drempels

11.53

102

23.7

einde weg R.A Zuideinde

11.53

102.1

23.6

op T Kruising R.D. Noordeinde

11.54

103.4

22.3

2e weg R.A. Helomaweg

11.58

106

19.7

einde weg L.A. Weperpolder

12.00

107

18.7

einde weg bij ANWB Bord 5333 L.A Weperpolder

12.02

108.7

17

Driesprong bij ANWB Bord 2798 R.A Polderweg

12.03

109.2

16.5

1e weg L.A. Weperpolder

12.05

111.8

13.9

einde weg L.A. Schrappinga

12.07

112.2

13.5

1e weg R.A. JardingaSlecht wegdek

12.08

113.0

12.7

1e weg L.A. Bentemaden

12.10

114.4

11.3

einde weg R.A. Weper-'t Oost-Schottelenburgweg

12.13

116.4

9.3

Oosterwolde

12.13

116.6

9.1

bij rotonde R.D

12.13

116.7

9

over brug, direct L.A Houtwal

12.14

117.2

8.5

op driesprong L.A Houtwal

12.17

119.2

6.5

2e weg R.A. De Maden

12.20

121.5

4.2

einde weg L.A. Wester Es

12.22

122.9

2.8

Appelscha

12.22

122.9

2.8

bij rotonde rechtdoor Wester Es

12.23

123

2.7

op viersprong bij ANWB Bord 3770 R.D Bruggelaan

12.24

124

1.7

voor brug bij ANWB Bord 2502 R.A Vaart Zz

12.25

124.6

1.1

1e weg R.A. van Emstweg

12.27

125.2

0.5

T kruising R.A Boerestreek

12.27

125.3

0.4

L.A. Bosberg

12.28

125.7

0

Finish

 


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
 

 


Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

                       Uitslag Rit in lijn over 120,8 km

voor JUNIOREN te Appelscha op 21 Mei 2011
St Wieler Promotie Olympia-Sport Evenementen Appelscha

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 128 Mensink, Rick CT Menen 2:58:31
2 111 Slik, Ivar Sinningebouw WT 2 2:59:27 0:56
3 73 van Ark, Marnix Restore Cycling z.t.
4 63 Weijers, Koen UW&TC De Volharding 1 z.t.
5 61 van Beusichem, Thijs UW&TC De Volharding 1 2:59:31 1:00
6 100 Tveter, Christopher PRC De Pedaalridders 1 3:00:21 1:50
7 57 Roobol, Arie Teun PRC Delta 3:00:24 1:53
8 106 Dekker, Sjors Sinningebouw WT 1 z.t.
9 25 Klein Tijssink, Henk Hanzerenners z.t.
10 113 van Dalen, Jason Westland Wil Vooruit 3:00:29 1:58
11 21 Vos, Rutger WSV Emmen 1 3:00:50 2:19
12 49 Nijmeijer, Rob WRV De Peddelaars 1 3:00:57 2:26
13 108 Kaldenbach, Jeroen Sinningebouw WT 1 z.t.
14 19 Cornelisse, Hette WSV Emmen 1 z.t.
15 71 Bremmers, Lars Dommelstr-Snelle Wiel 2 3:01:00 2:29
16 112 Boers, Tim Westland Wil Vooruit z.t.
17 15 Rozendom, Jan AWV De Zwaluwen 1 3:01:08 2:37
18 32 Leusink, Tim WV DE IJsselstreek 3:01:11 2:40
19 33 Westerink, Jaap WV DE IJsselstreek z.t.
20 109 Bakker, Stephan Sinningebouw WT 2 z.t.
21 62 Ariesen, Tim UW&TC De Volharding 1 z.t.
22 59 Feiken, Richard Meteoor Assen Roden z.t.
23 26 Tuin, Diederik Hanzerenners z.t.
24 65 Geerding, Koen UW&TC De volharding 2 z.t.
25 97 Roggeveen, Jamie DTS-Alcmaria Victrix z.t.
26 31 Krooneman, Jenco WV DE IJsselstreek z.t.
27 22 Booij, Daniel WSW Emmen 2 z.t.
28 126 van Iersel, Dennis TWC Pijnenburg z.t.
29 13 Löwik, Wesley AWV De Zwaluwen 1 z.t.
30 94 Bakker, Björn WV WoonExpoo Kapenga z.t.
31 20 Broekman, Koen WSV Emmen 1 z.t.
32 92 Borhem, Lorenzo ARC Ullysses z.t.
33 1 Boshove, Jorrick District oost Nederland z.t.
34 10 Goos, Luuk WV De Jonge Renner 2 z.t.
35 66 Boele, Sjoerd UW&TC De volharding 2 z.t.
36 98 Kos, Michael DTS-Alcmaria Victrix z.t.
37 120 Somsen, Mart WT Achterhoek 2 z.t.
38 84 Bankras, Stijn WV Noord Holland z.t.
39 28 Wagenaar, Pieter De Fr Leeuw-Otto Ebbens z.t.
40 110 Groeneveld, Michael Sinningebouw WT 2 z.t.
41 122 Schipper, Bart AWV De Zwaluwen 2 z.t.
42 116 Loohuis, Luuk WT Achterhoek 1 z.t.
43 30 Wienia, Bert De Fr Leeuw-Otto Ebbens z.t.
44 37 Jilesen, Robin WV De Stormvogels 1 z.t.
45 104 Ammerlaan, Bob PRC De Pedaalridders 2 z.t.
46 101 Hekman, Melvin PRC De Pedaalridders 1 z.t.
47 7 van Drunen, Arjen WV De Jonge Renner 1 z.t.
48 114 van Beusichem, Jaco Westland Wil Vooruit z.t.
49 50 Meewisse, John WRV De Peddelaars 1 z.t.
50 17 Bijlenga, Nathan AR&TV De Adelaar z.t.
51 74 Joling, Daniel Restore Cycling z.t.
52 75 van der Helm, Daan Restore Cycling z.t.
53 117 Klein Teeselink, Bouke WT Achterhoek 1 z.t.
54 8 Overtoom, Valentijn WV De Jonge Renner 1 z.t.
55 119 Maatkamp, Tom WT Achterhoek 2 z.t.
56 91 Smits, Jim ARC Ullysses z.t.
57 56 de Leeuw, David PRC Delta z.t.
58 133 Biesheuvel, Stefan Meteoor Assen Roden 1 z.t.
59 80 Strötker, Leon OWC Oldenzaal z.t.
60 51 Lankheet, Marc WRV De Peddelaars 1 z.t.
61 16 de Haan, Max AR&TV De Adelaar z.t.
62 38 Bosscher, Koen WV De Stormvogels 1 z.t.
63 105 van Schip, Jan Willem PRC De Pedaalridders 2 z.t.
64 67 van Dartel, Robin Dommelstr-Snelle Wiel 1 z.t.
65 12 Sprangers, Bram WV De Jonge Renner 2 z.t.
66 9 de Keijzer, Gerd WV De Jonge Renner 1 z.t.
67 18 de Regt, Simon AR&TV De Adelaar z.t.
68 82 van der Eerden, Steve WV Noord Holland z.t.
69 36 Brand, Henk WV Olympia Heerenveen z.t.
70 34 van Dijk, Rick WV Olympia Heerenveen z.t.
71 41 van der Kooi, Dennie WV De Stormvogels 2 z.t.
72 69 Fiers, Rob Dommelstr-Snelle Wiel 1 z.t.
73 88 Merx, Erik Hepro NWVG z.t.
74 11 van Oerle, Pierre WV De Jonge Renner 2 z.t.
75 55 Djontono, Dwayne PRC Delta z.t.
76 54 Steen, Jasper WRV De Peddelaars 2 z.t.
77 35 Hoeksma, Frerick WV Olympia Heerenveen z.t.
78 14 Kootstra, Philip AWV De Zwaluwen 1 z.t.
79 58 Terpstra, Dennis Meteoor Assen Roden z.t.
80 125 van der Veeken, Niels TWC Pijnenburg z.t.
81 123 Schouten, Daan AWV De Zwaluwen 2 z.t.
82 115 Verdick, Gijs WT Achterhoek 1 z.t.
83 102 Bode, Hermen PRC De Pedaalridders 1 z.t.
84 89 Bergsma, Jesper Hepro NWVG 3:01:41 3:10
85 103 Sepers, Bryan PRC De Pedaalridders 2 3:03:46 5:15
86 42 Ferwerda, Jelmer WV De Stormvogels 2 3:03:50 5:19

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.601 km/u


                       Uitslag Rit in lijn over 125,2 km

voor DAMES te Appelscha op 21 Mei 2011
St Wieler Promotie Olympis-Sport Evenementen Appelscha

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 172 Kanis, Janneke Jan van Arckel 3 3:12:17
2 63 van den Hoek, Bianca SRAM WV Eemland 1 z.t.
3 9 Roe, Eileen MovingLadies-Groenewoud2 z.t.
4 135 Otten, Marissa Dolmans Landscaping WT 1 z.t.
5 173 Gunnewijk, Loes Jan van Arckel 3 3:12:46 0:29
6 138 van der Kamp, Laura Dolmans Landscaping WT 1 z.t.
7 151 Jolink, Nathalie Team Specialized-DPD 2 z.t.
8 119 Troost, Yvonne Hepro Kozijnen-NWVG 1 z.t.
9 137 Ensing, Janneke Dolmans Landscaping WT 1 z.t.
10 23 Koster, Claudia Individueel 1 z.t.
11 50 Stegink, Ymke Restore Cyclingteam 2 z.t.
12 46 Tesink, Irene Restore Cyclingteam 1 z.t.
13 182 Dijkman, Petra Individueel 4 z.t.
14 145 Koedooder, Vera Team Specialized-DPD 1 z.t.
15 49 Lommers, Esther Restore Cyclingteam 2 z.t.
16 92 Boskamp, Joan Batavus Ladies CT 1 z.t.
17 80 Jelsma, Judith People's Trust LCT 2 z.t.
18 40 Dumay, Bianca Peddelaars-Het Stadion z.t.
19 122 Top, Mischa Hepro Kozijnen-NWVG 2 z.t.
20 99 Tabak, Noortje Snelle Wiel-Buitenlust z.t.
21 101 Tabak, Eefje Snelle Wiel-Buitenlust z.t.
22 62 Wigbold, Juliette SRAM WV Eemland 1 z.t.
23 79 Kreuze, Ingeborg People's Trust LCT 2 z.t.
24 139 Spoor, Winanda Individueel 3 z.t.
25 158 Jongstra, Sione Jan van Arckel 1 z.t.
26 104 Stoelwinder, Anneloes WV Noord Holland z.t.
27 134 Braspennincx, Shanne Dolmans Landscaping WT 1 z.t.
28 77 van Steenis, Samantha People's Trust LCT 1 z.t.
29 140 Kessler, Nina Individueel 3 z.t.
30 91 Visser, Annelies Batavus Ladies CT 1 z.t.
31 44 Kerste, Marielle Restore Cyclingteam 1 z.t.
32 93 Snijder, Adriene Batavus Ladies CT 1 z.t.
33 61 Glasbergen, Jessica SRAM WV Eemland 1 z.t.
34 112 Al, Lisanne LCT Water,Land en Dijken z.t.
35 133 Schreurs, Geerike Dolmans Landscaping WT 1 z.t.
36 186 Kloppenburg, Margriet Individueel 4 z.t.
37 82 Meijer, Rixt People's Trust LCT 2 z.t.
38 170 van den Berg, Kimberly Jan van Arckel 3 z.t.
39 66 Haanstra, Alike SRAM WV Eemland 1 z.t.
40 116 Tiessens, Ivana Hepro Kozijnen-NWVG 1 z.t.
41 149 Jansen, Britt Team Specialized-DPD 1 z.t.
42 163 den Otter, Marieke Jan van Arckel 2 z.t.
43 181 Lavrijssen, Birgit Individueel 4 z.t.
44 152 Truijen, Karin Team Specialized-DPD 2 z.t.
45 39 Hoeksma, Ilona Peddelaars-Het Stadion z.t.
46 167 van Wijgerden, Petra Jan van Arckel 2 z.t.
47 113 Jeremiasse, Bernadette LCT Water,Land en Dijken z.t.
48 136 Gercama, Alie Dolmans Landscaping WT 1 z.t.
49 146 Crum, Emma Team Specialized-DPD 1 z.t.
50 115 Koops, Gerda Hepro Kozijnen-NWVG 1 z.t.
51 7 Geoghegan, Michelle MovingLadies-Groenewoud2 z.t.
52 5 Ockeloen, Iris MovingLadies-Groenewoud1 z.t.
53 94 Soek, Julia Batavus Ladies CT 1 z.t.
54 169 Knol, Willeke Jan van Arckel 3 z.t.
55 153 Leth, Julie Team Specialized-DPD 2 z.t.
56 128 Kroes, Linda Hepro Kozijnen-NWVG 3 z.t.
57 168 Klomp, Manon Jan van Arckel 2 z.t.
58 129 Broekema, Erika Hepro Kozijnen-NWVG 3 z.t.
59 85 Ytsma, Ankie People's Trust LCT 3 z.t.
60 64 ter Horst, Leah SRAM WV Eemland 1 z.t.
61 121 Mulder, Hanneke Hepro Kozijnen-NWVG 2 z.t.
62 97 Finegan, Kate Snelle Wiel-Buitenlust z.t.
63 25 Venema, Marije GSWV Tandje Hoger 1 z.t.
64 30 Borgerink, Mariël GSWV Tandje Hoger 1 z.t.
65 155 Lubben, Janien Team Specialized-DPD 2 z.t.
66 118 Fokkens, Trieneke Hepro Kozijnen-NWVG 1 z.t.
67 148 Kogelman, Silke Team Specialized-DPD 1 z.t.
68 84 Koning, Bianca People's Trust LCT 2 z.t.
69 86 Jissink, Marielle People's Trust LCT 3 z.t.
70 67 van Twist, Nelleke SRAM WV Eemland 2 z.t.
71 76 Lassche, Miriam People's Trust LCT 1 z.t.
72 47 van der Bent, Cecile Restore Cyclingteam 1 z.t.
73 175 Janssen, Esmee Individueel 2 z.t.
74 4 Donkers, Djoeke MovingLadies-Groenewoud1 z.t.
75 164 Kuizenga, Sigrid Jan van Arckel 2 z.t.
76 147 Eshuis, Aafke Team Specialized-DPD 1 z.t.
77 96 Heijkoop, Anne Batavus Ladies CT 1 z.t.
78 37 Meijering, Danielle Peddelaars-Het Stadion z.t.
79 150 Paus, Berdienke Team Specialized-DPD 1 z.t.
80 183 Conradi, Marjetka Individueel 4 z.t.
81 95 Soemanta, Lisanne Batavus Ladies CT 1 z.t.
82 8 Cramoysan, Sarah MovingLadies-Groenewoud2 z.t.
83 143 O Reilly, Jennifer Individueel 3 z.t.
84 43 van Dijk, Mirjam Restore Cyclingteam 1 z.t.
85 65 Fictoor, Sanne SRAM WV Eemland 1 z.t.
86 117 Karssies, Elise Hepro Kozijnen-NWVG 1 z.t.
87 180 Ensing, Nelleke Individueel 2 3:13:59 1:42
88 154 Stappenbelt, Nadia Team Specialized-DPD 2 3:15:22 3:05
89 123 Schuitema, Astrid Hepro Kozijnen-NWVG 2 z.t.
90 98 Hartogs, Imke Snelle Wiel-Buitenlust z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.067 km/u