Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2011-05-22 - KogaRonde van Zuid Oost Friesland voor Elite en Belofte


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

KogaRonde van Zuid Oost Friesland
Zondag 22 mei 2011

Videofilm Metec Cyclingteam staat online:
http://youtu.be/HNZnlFux3hg?hd=1



Start: 13.00 uur 169.4  km

Start: Boerestreek, Appelscha
Finish: Bosberg. Appelscha

Permanence en Kleedgelegenheid:
VV Stanfries, Boerestreek 9a, 8426 BM Appelscha

Vandaag is de wielerklassieker de Ronde van ZO Friesland verreden met start en finish op de Bosberg in Appelscha, daar waar op 7 augustus de Bosberg Omloop wordt verreden. Dit evenement is vandaag perfect verlopen en dus is Appelscha klaar voor het ontvangst van de honderden Wielrenners en Skeeleraars straks in augustus. De Zuid-Hollander Michael Vingerling heeft de klassieker gewonnen Jan Bos en Lammertink. De deelnemers waren uiterst positief over de lokatie en het parcours.


Downloaden van Technische Gids "Downloads"

Jury
Voorzitter wedstrijd - Miranda Colenbrander
Wedstrijdcommissaris 2 - Natasja van der Veld
Wedstrijdcommissaris 3 - Sanne Briggeman
Assistent wedstrijdleider  -  Nel Hadderingh
Tweede wedstrijd leider -  Nelie Schouten
Commissaris 1 / rugnummers - Johan van Zanten
Commissaris 2 - Dieuwke Kalsbeek
Commissaris 3 - Janke Haanstra
Commissaris 4 / bezemwagen - Piet Aardema
Microfonist (stage) -  Marjo Nijmeijer
Microfonist  -  Erik Jager
Motorordonnance - Sjoerd Valkenburg
Motorrijder - Peter Moes
Videofinish / tijdwaarnemer - Jan Kremer

Consul District Noord KNWU:
Wolter Zwart, Hoflaan 30, 8443 GE Heerenveen,
Tel. 0513-671638, mobiel 06-51104646
Email: wolterzwart@kpnplanet.nl          

Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
Tijd Afgelegde afstand Nog te rijden afstand Afslag op kruising
13.30 0 169.4 Appelscha start Boerestreek t.h.v. de Kiosk, kruising L.A Boerestreek
13.30 0.1 169.3 driesprong R.A,. Bosberg
13.31 0.5 168.9 1e doorkomst Finish
13.32 1.3 167.1 1e weg L.A. Hildenberg
13.33 2.6 166.8 einde weg driesprong L.A. Tilgrupsweg
13.33 2.7 166.7 driesprong L.A. Drentseweg
13.34 3.3 166.1 Appelscha
13.34 3.9 165.5 3e weg RA. van Emstweg
13.35 4.5 159.9 T. kruising L.A. Vaart Zz
13.36 5.1 159.3 kruising met Bruggelaan R.A
13.36 5.1 159.3 over brug enL.A. Vaart Nz
      Verlaat-Molenweg
13.42 9 160.4 Oosterwolde
13.42 9.2 160.2 rotonde R.D. Molenweg
13.43 9.6 159.8 1e weg R.A. Prakkenlaan
      Poorthof
13.44 10.4 159 viersprong R.A. 't Oost
13.44 10.6 158.8 einde weg, bij ANWB Bord 4606 L.A
      't Oost-Weper
13.45 11.8 157.6 2e weg L.A. bij ANWB Bord 2605
      Schrappinga-Haulerdiek
13.50 15.1 154.3 driesprong R.A. Dorpsstraat
13.51 15.7 153.7 Haule
13.54 17.9 151.5 bij rotonde ANWB Bord 2797 L.A. Tonckensweg)-Oosterwoldseweg
13.57 20.1 149.3 Haulerwijk
13.58 20.7 148.7 Oosterwoldseweg, rotonde bij ANWB Bord 2076 L.A.
      Hoofdweg Boven
13.59 20.8 148.6 bij kruising rechts aanhouden-Hoofdweg-Boven -Compagnonsweg
14.03 24.2 145.2 Waskermeer
14.03 24.4 145 L.A., over vaste brug Kruisweg
14.07 27.3 142.1 einde weg bij ANWB Bord 2828 R.A.
      Zwetteweg-Bovenweg-Herenweg
14.11 30.1 138.3 Donkerbroek
      Herenweg-over beweegbare brug
      Geert Wolter Smitweg-bij verkeerslichten N 381 oversteken R.D
14.13 31.3 138.1 1e weg L.A. Balkweg
      over vaste brug R.D. Balkweg
14.18 35 134.4 einde weg bij ANWB Bord 7113 R.A Lycaweglam
14.18 35.2 134.2 Makkinga
14.19 35.7 133.9 Lyclamaweg, op kruising rechts aanhouden
      Bercoperweg R.D
14.21 37.8 131.8 bij viersprong ANWB Bord 13834 R.A. Prikkedam
14.23 39.6 129.8 over vaste brug1e weg L.A. Tjongervallei
14.26 41.9 127.5 Wit Bord Jubbega
14.31 45.8 123.6 Tjongervallei, viersprong R.D 3 Xwildroosters
14.37 50.2 118.8 wit Bord Katlijk Tjongervallei
14.43 54.1 115.3 einde weg L.A. Schoterlandseweg
14.44 55 114.4 Mildam
      Schoterlandseweg- Annebuorren
      Viaduct A 32
14.48 58.2 111.2 Heerenveen
14.48 58.3 111.1 1e weg R.A. De Kuinder
14.49 58.6 110.8 1e weg R.ADe Meander
14.50 58.7 110.7 Oudeschoot
14.50 58.7 110.7 R.A. Wolvegasterweg over vaste brug
14.51 59.3 110.1 Heerenveenseweg 1e weg L.A. Tjongerpad
      rechts aanhouden Stelweg
14.56 63.2 106.2 einde weg R.A Ottersweg
14.57 64.1 105.3 1e weg L.A Ruskemadenweg
15.02 67.1 102.3 op viersprong R.A Slingerweg
15.04 68.5 100.9 wit Bord Oldeholtwolde
15.04 69 100.4 1e weg L.A. bij ANWB Bord Kerkweg-Idzerdaweg
15.06 70.9 98.5 Ter Idzard
15.09 72.9 96.5 bij ANWB Bord 14858 R.A. Vriesburgerweg
15.12 74.6 94.8 op driesprong bij ANWB Bord 14856 L.A. Hoofdweg- Wolvegasterweg
15.17 78.3 91.1 Oldeberkoop
15.18 78.8 90.6 op viersprong R.D Oosterwoldseweg-Grindweg
15.25 84.3 85.1 op viersprong R.D Bercoperweg
15.27 86 83.4 Makkinga
15.28 86.5 82.9 3e weg R.A. Oosterhuisweg slecht wegdek De Harken-Laag
15.32 89.8 79.6 Duurswoude, op driesprong rechts aanhouden
15.33 90.3 78.1 Hoogeduurswoude N 351 oversteken
15.33 90.8 77.6 Klokhuisdijk viersprong R.A.
15.36 92.8 75.6 Steenmaatsdijk-Veneburen op driesprong L.A
      Veneburen-Peperstraat
15.39 94.8 74.6 Elsloo
15.39 94.9 74.5 driesprong L.A Hoofdweg
15.40 95.3 74.1 viersprong L.A. Kloosterweg
15.45 99.1 70.3 2e weg bij ANWB Bord 2285 L.A. de Bult
15.47 100.9 68.5 Klokhuisdijk2e weg R.A. Stokdijk
15.47 100.9 68.5 wit Bord Langedijke
      op driesprong rechts aanhouden
15.48 101.9 67.5 einde weg R.A. Iegepoeledijk
15.50 103.4 66 Terwisscha op driesprong links aanhouden
15.50 103.7 65.7 N 381) oversteken
      Wester Es
15.51 103.8 65.6 verzorging
15.53 105.1 64.3 Appelscha
15.54 105.2 64.2 bij rotonde rechtdoor Wester Es
15.54 105.3 64.1 op viersprong bij ANWB Bord 3770 R.D Bruggelaan
15.56 106.3 63.1 voor brug bij ANWB Bord 2502 R.A Vaart Zz
16.00 106.9 62.5 1e weg R.A. van Emstweg
16.02 107.5 61.9 T kruising R.A Boerestreek
16.02 107.6 61.8 L.A. Bosberg
16.03 108.1 61.3 FINISH 1E DOORKOMST
16.04 108.8 60.6 1e weg L.A. Hildenberg rechts aanhouden
16.06 110.2 59.2 einde weg L.A. Tilgrupsweg
16.07 110.3 59.1 einde weg R.A. Drentseweg
16.10 112.2 57.2 1e weg L.A. Tolhekslaan
16.11 112.9 56.5 einde weg R.A. Vaart Zz
16.13 114 55.4 1e weg L.A. over brug R.D. Menneweg
16.14 114.1 55.3 op T kruising RD Menneweg slecht wegdek
      Lyclamavaart, Meester Lokstraat
16.23 121.2 48.2 Ravenswoud
16.24 121.7 47.7 Meester Lokstraat op kruispunt R.A. Compagnonsweg
      over beweegbare brug R.D Compagnonsweg
16.26 123.7 45.7 einde weg bij ANWB Bord 5334 L.A Fochtelooërveen
16.28 125.3 44.1 einde weg bij ANWB Bord 5332 R.A Zuideinde
16.31 127.3 42.1 1e doorgaande weg R.A. Vogelrijd
16.35 130.2 39.2 Fochteloo
16.35 130.4 39 einde weg R.A Zuideinde
16.36 130.5 38.9 op T Kruising R.D. Noordeinde
16.38 131.8 37.6 2e weg R.A. Helomaweg
  134.4 35 einde weg L.A. Weperpolder
16.30 135.4 34 einde weg bij ANWB Bord 5333 R.A Weperpolder
16.31 135.6 33.8 1e weg L.A. Rendijk
16.33 137.3 32.1 einde weg L.A. Rolpaal
16.34 138.2 31.2 bij rotonde bij ANWB Bord2797 L.A. Polderweg
16.37 140.5 28.9 1e weg R.A. Weperpolder
16.40 143.1 26.3 einde weg L.A. Schrappinga
16.40 143.5 25.9 1e weg R.A. Jardinga
16.42 144.3 25.1 1e weg L.A. Bentemaden
16.42 145.7 23.7 einde weg R.A. Weper-'t Oost-Schottelenburgweg
16.45 147.6 21.7 Oosterwolde
16.45 147.8 21.6 bij rotonde R.D
16.46 147.9 21.5 over brug, direct L.A Houtwal
16.47 148.5 20.9 op driesprong L.A Houtwal
16.50 150.5 18.9 2e weg R.A. De Maden
16.52 152.8 16.6 einde weg L.A. Wester Es
16.52 154.1 15.3 Appelscha
16.54 154.2 15.2 bij rotonde R.A. Boerestreek
      rechts aanhouden, Boerestreek
16.54 154.8 14.6 op driesprong R.A. Bosberg
16.55 155.2 14.2 Finish vervolg met plaatselijke omloop
16.56 156 13.4 1e weg L.A. De Hildenberg rechts aanhouden
16.58 157.3 12.1 einde weg L.A. Tilgrupsweg
16.58 157.5 11.9 1e weg R.A. Drentseweg
17.01 159.4 10 1e weg L.A. Tolhekslaan
17.01 160 9.4 einde weg L.A. Vaart Zz
17.03 161.5 7.9 Appelscha
17.05 163.2 6.2 Vaart Zz op viersprong R.D Industrieweg
17.07 164.7 4.7 1e weg L.A. De Maden
17.10 167 2.4 einde weg L.A Wester Es
17.11 168.3 1.1 Appelscha
17.13 168.4 1 bij rotonde R.A. Boerestreek
      rechts aanhouden Boerestreek
17.14 169 0.4 driesprong R.ABosberg
17.15 169.4 km 0 Finish

De finish is t.h.v. Openluchttheater.

Het aangegeven tijdschema is berekend op basis van 45Km/per uur.

 


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

 

Ploegen Elite / Belofte
 1. Nrs.    1 tm     6    Koopmans Batavus Cyclingteam
 2. Nrs.    7 tm   12    N.W.V.G. Hepro Kunststof Kozijnen
 3. Nrs. 13 tm    18    W.V. Noord Holland
 4. Nrs. 19 tm    24    Ruiter Dakkappellen Wielerteam
 5. Nrs. 25 tm    30    W.V. Otto Ebbens
 6. Nrs. 31 tm    36    W.V. De IJsselstreek
 7. Nrs. 37 tm    42    W.V. Hanzerenners
 8. Nrs. 43 tm    48    Kanjers voor Kanjers Cyclingteam
 9. Nrs. 49 tm    54    Cyclingteam Jo Piels
10. Nrs. 55 tm   60    O.W.C. Oldenzaal
11. Nrs. 61 tm   61    Combinatieploeg DTS / Alcmaria
12. Nrs. 62 tm   66    L.W.V. De Friesche Leeuw
13. Nrs. 67 tm   72    W.V. Olympia
14. Nrs. 73 tm   78    W.V. WoonExpoo Kapenga
15. Nrs. 79 tm   84    Metec Cyclingteam
16. Nrs. 85 tm   90    SG Automatisering WSV Emmen
17. Nrs. 91 tm   96    A.R.T.V. De Adelaar
18. Nrs. 97 tm 102    Wilton Care4Bike-AA drink
                                  Cycling-team
19. Nrs.103 tm 108    Jan van Arcel
20. Nrs.109 tm 114    Rucanor-Line Cycling Team
21. Nrs.115 tm 120    Team Rojo-Specialized-
                                   Wielerland.nl
22. Nrs.121 tm 126    L.S.T. Ubbink Koga Cyclingteam
23. Nrs.127 tm 132    W.V. Meteoor Assen Roden
24. Nrs.133 tm 140    W.V. Stormvogels / Gaul!

25. Nrs.141 tm  146    Team Amsterdam
26. Nrs.147 tm  152    BRC Kennemerland/HSC De Bataaf/ 
                                   Uithoornse WTC
27. Nrs.153 tm  158     W.V. De Kanibaal                             

 


Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
                       Uitslag Rit in lijn over 174,7 km

voor ELITE-BELOFTEN te Appelscha op 22 Mei 2011
St Wieler Promotie Olympia-Sport Evenementen Appelscha

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 131 Vingerling, Michael LST Ubbink Cyclingteam 4:12:54
2 49 Bos, Jan Cycling Team Jo Piels z.t.
3 50 Lammertink, Maurits Cycling Team Jo Piels z.t.
4 47 Kweldam, Nick Kanjers voor Kanjers CT z.t.
5 149 van de Vall, Lars Grontmij Team Amsterdam 4:12:55 0:01
6 90 Reinders, Elmar Metec Cyclingteam z.t.
7 116 Schreurs, Mark Rucanor-Line Cycl Team z.t.
8 52 Megens, Brian Cycling Team Jo Piels z.t.
9 33 de Lange, Alex WV De IJsselstreek 4:12:59 0:05
10 124 van der Velde, Alain Rojo-Specialized-WLand 4:13:02 0:08
11 95 van Nuil, Hidde SG Automat-WSV Emmen 4:13:58 1:04
12 130 Jonkman, Geertjan LST Ubbink Cyclingteam z.t.
13 102 Mohlmann, Peter ARTV De Adelaar z.t.
14 76 Wallink, Marien WV Olympia z.t.
15 53 van Winden, Stefan Cycling Team Jo Piels 4:14:02 1:08
16 157 Poutsma, Stefan WV De Kanibaal 4:14:17 1:23
17 21 Haan, Wouter Ruiter Dakkapellen WT z.t.
18 51 van Ooijen, Cornelius Cycling Team Jo Piels 4:14:22 1:28
19 115 de Groot, Daan Rucanor-Line Cycl Team z.t.
20 45 Stronks, Ivo Kanjers voor Kanjers CT z.t.
21 127 Hooghiemster, Niek LST Ubbink Cyclingteam z.t.
22 87 van Bekkum, Erik Metec Cyclingteam 4:14:25 1:31
23 106 van Doorn, Rogier Wilton-C4Bikes-AA Drink 4:14:33 1:39
24 129 Boeve, Roy LST Ubbink Cyclingteam 4:14:38 1:44
25 20 van Wel, Ruud Ruiter Dakkapellen WT z.t.
26 143 de Haan, Binne-Pier WV Stormvogels-Gaul z.t.
27 144 de Haan, Folkert WV Stormvogels-Gaul 4:14:43 1:49
28 110 Kremer, Aron Jan van Arckel 4:15:04 2:10
29 83 Weening, Andries WoonExpo Kapenga 4:15:35 2:41
30 7 Verweij, Bram NWVG Hepro Kozijnen 4:15:37 2:43
31 120 Broers, Erwin Rucanor-Line Cycl Team 4:15:39 2:45
32 60 Kemna, Joost OWC Oldenzaal z.t.
33 145 Smits, Florian Grontmij Team Amsterdam z.t.
34 67 Sweering, Harry LWV De Friesche Leeuw 4:15:41 2:47
35 93 Rijpma, Coen SG Automat-WSV Emmen 4:15:54 3:00
36 9 Wegter, Bram NWVG Hepro Kozijnen z.t.
37 159 Osinga, Jinne WV De Kanibaal z.t.
38 8 de Lange, Bas NWVG Hepro Kozijnen z.t.
39 94 Veenstra, Allan SG Automat-WSV Emmen z.t.
40 19 Spring in t Veld, Joost Ruiter Dakkapellen WT z.t.
41 41 Klein Tijssink, Willem WV Hanzerenners Zwolle z.t.
42 98 Puttenstein, Ronald ARTV De Adelaar z.t.
43 46 van den Esschert, Daan Kanjers voor Kanjers CT z.t.
44 122 Lommers, Niels Rojo-Specialized-WLand z.t.
45 82 Vos, Elzo WoonExpo Kapenga z.t.
46 58 Koelen, Joost OWC Oldenzaal z.t.
47 133 Bakker, Sjoerd WV Meteoor Assen Roden z.t.
48 78 Zwaan, Edwin WV Olympia z.t.
49 162 Boonstra, Jos WV De Kanibaal z.t.
50 148 Bos, Patrick Grontmij Team Amsterdam z.t.
51 72 Eisma, Eric LWV De Friesche Leeuw z.t.
52 123 Oude Elferink, Bas Rojo-Specialized-WLand z.t.
53 6 Windt, Ramon Koopmans Batavus CT z.t.
54 85 Lenferink, Jasper Metec Cyclingteam z.t.
55 100 van Otterloo, Niels ARTV De Adelaar z.t.
56 68 Postma, Fokke LWV De Friesche Leeuw z.t.
57 91 Hoekstra, Marco SG Automat-WSV Emmen z.t.
58 31 Mol, Henri WV De IJsselstreek z.t.
59 10 Janssen, Kees NWVG Hepro Kozijnen z.t.
60 54 Huenders, Mitchell Cycling Team Jo Piels z.t.
61 96 Klein, Emiel SG Automat-WSV Emmen 4:16:10 3:16
62 3 Dorren, Ruben Koopmans Batavus CT 4:16:34 3:40
63 27 Bos, Henk WV Otto Ebbens 4:17:03 4:09
64 128 Zijlstra, Sipke LST Ubbink Cyclingteam z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.447 km/u