Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2011-08-07 - Bosberg Ronde te Appelscha (wielrennen en skeeleren)


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
Bosbergomloop van Appelscha (wielrennen en skeeleren)
Zondag 7 augustus 2011
Omloop Bosberg voor Dames A en B, Elite en Belofte en skeeleren masters, dames en heren

Programma:.
13.00 uur - skeeleren Dames en Masters (30 km.)

14.00 uur - KogaRonde wielrennen Dames A + B (60 km.)

16.00 uur - skeeleren Heren (60 km.)

18.00 uur - Raboronde wielrennen Elite en Belofte (80 km.)

in samenwerking met:

                                  

www.PodiumOrganisatie.com

Start / finish Bosberg t.o. Restaurant Bosberg

Permenence en Kleedgelegenheid:
V.V. Stânfries
Boerestreek 9a
Appelscha

Juryleden:
Voorzitter - Miranda Colenbander
Wedstrijdcomm.2 / Secr. - Jan Nijmeijer
Wedstrijdcomm. 3 - Marjo Nijmeijer
Aankomstrechter - Piet Aardema
Comm. 2 - Doortje Nagengast
Comm. 3 - Egbert La Gro
Videofinish - Pier Kalsbeek
 

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
Parcours:

Start: Bosberg
Hilderberg
Schapendrift
Boerestreek
Finish: Bosberg


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Deelnemers dames:

rugnNr
Naam
Woonplaats
Lic.nr.
1
Tina Andreassen
Noorwegen
2
Ashlee Ankudinoff
Australië
3
Marleen Aussems
GRONINGEN
33039
4
Eyelien Bekkering
DEN HAM GN
31186
5
Katherine Bates
Australië
6
Kimberly van den Berg
NIEUWLEUSEN
31107
7
Linda de Boer
DE WESTEREEN
32057
8
Stine Borgli
Noorwegen
9
Joan Boskamp
ADUARD
31187
10
Erika Broekema
Wildervank
31130
11
Marjetka Conradi
Slovakije
12
Linda de Croon
WIERDEN
31016
13
Emma Crum
Nieuw Zeeland
14
Amy Cure
Australië
15
Sandra van Diemen
GRONINGEN
33116
16
Jansien van Dijk
GRONINGEN
33092
17
Annette Edmondson
Australië
18
Margriet Engelsma
NOORDWIJK
33073
19
Janneke Ensing
GIETEN
31084
20
Nelleke Ensing
ASSEN
33033
21
Trieneke Fokkens
LEUTINGEWOLDE
31204
22
Alie Gercama
ZWAAGWESTEINDE
31153
23
Janette de Groot
JUBBEGA
33056
24
Elles Hageman
DRONTEN
31021
25
Anne Heijkoop
AMMERSTOL
31087
26
Ilona Hoeksma
LUXWOUDE
31017
27
Sandra Hoekzema
SNEEK
31071
28
Marsja Hoogvorst
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
33026
29
Leah ter Horst
ENSCHEDE
32077
30
Melissa Hoskins
Australië
31
Britt Jansen
WIJHE
32058
32
Marielle Jissink
HEERENVEEN
33050
33
Sione Jongstra
UTRECHT
31162
34
Elise Karssies
GRONINGEN
31202
35
Sarah Kent
Australië
36
Isabella King
Australië
37
Roxane Knetemann
KROMMENIE
31097
38
Silke Kogelman
LEMELERVELD
31160
39
Bianca Koning
AMSTELVEEN
31078
40
Anouska Koster
DE WESTEREEN
34047
41
Olivia Koster
ZEVENAAR
31161
42
Ingeborg Kreuze
ASSEN
31033
43
Linda Kroes
GRONINGEN
31118
44
Sigrid Kuizenga
GRONINGEN
31096
45
Irene Lako
GRONINGEN
33105
46
Cecile Larsen
Noorwegen
47
Jeanine Laudy
Leiderdorp
31184
48
Daniëlle Lissenberg
DEN HAM GN
31203
49
Janien Lubben
EMMEN
31159
50
Roelinke Lubben
Emmen
31214
51
Jarmilla Machacova
Tsjechie
52
Pia Matter
Noorwegen
53
Rixt Meijer
HEERENVEEN
31196
54
Hanneke Mulder
GRONINGEN
31154
55
Renate Post
Klazienaveen
33158
56
Stefanie Pruiksma
HOOGEVEEN
31191
57
Laura Ringersma
De Wilp
33102
58
Chiara Roberti
BERKEL EN RODENRIJS
32081
59
Ilse Russcher
GRONINGEN
33057
60
Domenique van Santen
ROZENBURG ZH
34067
61
Linda Scholten
ZUTPHEN
33001
62
Astrid Schuitema
Groningen
31213
63
Julia Soek
DEN HAM
32073
64
Samantha van Steenis
HOOGLAND
31018
65
Anneloes Stoelwinder
HEERENVEEN
31127
66
Marjan Stokman
EMMELOORD
31002
67
Ivana Tiessens
ZUIDHORN
32056
68
Josie Tomic
Australië
69
Mischa Top
GRONINGEN
31158
70
Yhea Thorsen
Noorwegen
71
Joran Tromp
COEVORDEN
32042
72
Yvonne Troost
WIJHE
33151
73
Marije Venema
GRONINGEN
33041
74
Marijn de Vries
ZWOLLE
31050
75
Hester Wagenaar
EPE
31142
76
Fardau Westra
ZWAAGWESTEINDE
33010
77
Juliette Wigbold
HENGELO
31052
78
Jet Wildeman
RAALTE
34033
79
Lies Wildeman
GRONINGEN
33077

                80.  Irene Tesink                                Amsterdam                                  
                81.  Pelin Cigin                                  Oostenrijk             

Deelnemers Elite en Belofte / Amateurs:

rugnNr
Naam
Woonplaats
Lic.nr.
1
Aalzen Alma
AUGUSTINUSGA
1043
2
Umberto Atzori
ZORGVLIED
1337
3
Sjoerd Bakker
GRONINGEN
5113
4
Jorrit Bergsma
ALDEBOARN
1536
5
Maint Berkenbosch
CADIER EN KEER
1266
6
Thijs Boddeus
GRONINGEN
11150
7
Jos Boonstra
Peize
1487
8
Ruud Borst
SINT NICOLAASGA
1380
9
Arjen Bos
BOLSWARD
11276
10
Henk Bos
DRACHTEN
5380
11
Robert Bovenhuis
STAPHORST
1460
12
Rick van Breda
DEN HELDER
5291
13
Michael Breedt
DIEMEN
10320
14
Maurits Buist
DRACHTEN
11497
15
Marten Bullema
TOORNWERD
11367
16
Glenn Clermonts
BELLINGWOLDE
1317
17
Julian van Dijk
ZWARTSLUIS
5254
18
Atze Dijkhuis
GRONINGEN
1056
19
Koen Dijkman
NOARDBURGUM
11854
20
Jan Dijkstra
Drachten
1248
21
Jorrit Douwes
VEENWOUDEN
10851
22
Jan Dupon
BURGUM
1066
23
Aloys van Duuren
HOOGEVEEN
1267
24
Eric Eisma
IJLST
5147
25
Arjan Elferink
Veenhuizen
12165
26
Jan Essers
WOLVEGA
1125
27
Jos Feiken
MUNTENDAM
1133
28
Tom Gakes
ZWAAG
1021
29
Sven Gmelich Meijling
DRACHTEN
10188
30
Ralph Greupink
DALEN
12363
31
Erik Groen
DOORWERTH
5088
32
Sander de Groot
UTRECHT
12118
33
Tino Haakman
ENKHUIZEN
1476
34
Bas de Haan
MEEDHUIZEN
1206
35
Binne-Pier de Haan
OUDEGA
5019
36
Sierk-Jan de Haan
DOKKUM
138
37
Remco Hamstra
HARKEMA
12092
38
Ruben Hoekstra
TJERKGAAST
5038
39
Jesper de Hoog
ASSEN
11358
40
Niek Hooghiemster
OENTSJERK
5149
41
René Hooghiemster
DRACHTEN
161
42
Lars Horring
VALTHE
1268
43
Brend van der Horst
GROU
5148
44
Vincent Huiting
BEETSTERZWAAG
1199
45
Barry Hulzebos
MEPPEL
1211
46
Filip Kiewiet
DE WILP GN
5192
47
Sander Kingma
ASSEN
1553
48
Andre Kip
WINSCHOTEN
1470
49
Martijn Knevelbaard
EMMELOORD
5359
50
Johan Knol
MIDWOLDE
12091
51
Mark Koghee
ZAANDAM
11121
52
Benny van der Kooi
Noardburgum
12016
53
Jan-Albert Krans
DE WILP GN
1448
54
Jeroen Kregel
HOOGEZAND
1202
55
Cor van Leeuwen
BORGER
1455
56
Tim Lemmers
ANNA PAULOWNA
5302
57
Richard Louman
AMSTERDAM
11239
58
Tom van der Meer
BADHOEVEDORP
5269
59
Peter Merx
WARFHUIZEN
1436
60
Egon Nanninga
LELYSTAD
10039
61
Thomas Nijman
HEINO
1349
62
Taeke Oppewal
HEERENVEEN
10169
63
Jinne Osinga
GRONINGEN
1161
64
Rick Ottema
MUNTENDAM
156
65
Fokke Postma
BURGUM
1441
66
Pieter Postma
TJERKGAAST
1319
67
Johan Procee
GRONINGEN
1366
68
Elmar Reinders
EMMEN
5234
69
Christiaan Riemens
MAASTRICHT
11429
70
Eljakim v.d. Sande
OSSENZIJL
10716
71
Tjeerd van der Schaaf
DRACHTEN
1148
72
Simon Schram
WOLVEGA
11214
73
Erik Slijver
BRANTGUM
10395
74
Dennis Steverink
ASSEN
1430
75
Mark Stokreef
MARKELO
1274
76
Arjan Stroetinga
WASKEMEER
1533
77
Wim Stroetinga
OLDEBERKOOP
147
78
Harry Sweering
SNEEK
5332
79
Ronnie Takens
UTRECHT
10259
80
Sent Tissingh
GRONINGEN
1348
81
Engbert de Vegt
URETERP
1293
82
Erwin van der Velde
SURHUISTERVEEN
11301
83
Jeffrie van der Velde
KROPSWOLDE
1207
84
Ard Veneman
GRONINGEN
11863
85
Thijs Visscher
ZWOLLE
1156
86
Sjoerd Visser
BURGUM
1261
87
Bas Vlaskamp
OLST
5067
88
Gerry Vlieger
APPELSCHA
12369
89
Elzo Vos
DE WILP GN
1377
90
Evert de Vries
BUITENPOST
1385
91
Jan de Vries
NIJEHOLTPADE
10085
92
Siebe Vrieswijk
DEVENTER
11384
93
Hilbert Wagenaar
EPE
1313
94
Bart van de Walle
GRONINGEN
10186
95
Germen Warmink
GASSELTERNIJVEEN
5388
96
Jan Weening
SURHUISTERVEEN
11180
97
Vincent Weening
ALMERE
11758
98
Joost van Weerd
HENGELO OV
1184
99
Pieter-Paul de Weerd
'T HARDE
1235
100
Henk Weerman
WOLVEGA
10605
101
Teake-Piet van der Werf
DEARSUM
1353
102
Arnoldus van der Werff
GRONINGEN
11381
103
Jan-Hendrik Westra
URETERP
1386
104
Frank Wierstra
BURGUM
1496
105
Marcel Witte
AMSTERDAM
10457
106
Ramon Zwiggelaar
ERICA
10925

Bijschrijvingen:
107           Gaatse Postma                                                                                 
108           Robbert Jan Mol                                                                                    
109           Harko Kievit
110           Hans Molenaar
111           Jos Harms
 

 


 

Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
Uitslagen Elite en Belofte / Amateurs

1
Wim Stroetinga
OLDEBERKOOP
2
Maint Berkenbosch
CADIER EN KEER
3
Sander Kingma
ASSEN
4
Jorrit Bergsma
ALDEBOARN
5
Thomas Nijman
HEINO
6
Johan Knol
MIDWOLDE
7
Willem Klein Tijssink
HATTEM
8
Binne-Pier de Haan
OUDEGA
9
Arjan Elferink
Veenhuizen
10
Jos Boonstra
Peize
11
Peter Merx
WARFHUIZEN
12
Bas de Haan
MEEDHUIZEN
13
Julian van Dijk
ZWARTSLUIS
14
Pieter Postma
TJERKGAAST
15
Jesper de Hoog
ASSEN
16
Arjan Stroetinga
WASKEMEER
17
Erik Groen
DOORWERTH
18
Bouke Kuiper
AMSTERDAM
19
Frank Molenaar
20
Tino Haakman
ENKHUIZEN
21
Nick Mulder
MAASTRICHT
22
Sjoerd Bakker
GRONINGEN
23
Jinne Osinga
GRONINGEN
24
Glenn Clermonts
BELLINGWOLDE
25
Frank Wierstra
BURGUM
26
Bas Vlaskamp
OLST
27
Jan Weening
SURHUISTERVEEN
28
Brend van der Horst
GROU
29
Germen Warmink
GASSELTERNIJVEEN
30
Niek Hooghiemster
OENTSJERK
31
Harry Sweering
SNEEK
32
Siebe Vrieswijk
33
Arjan de Haan
ROUVEEN
34
Henk Weerman
WOLVEGA
35
Arnoldus van der Werff
GRONINGEN
36
Eric Eisma
IJLST
37
Richard Louman
AMSTERDAM
38
Barry Hulzebos
MEPPEL
39
Marcel Witte
AMSTERDAM
40
Hilbert Wagenaar
EPE
41
Jan Dupon
BURGUM
42
Robbert-Jan Mol
NIBBIXWOUD
43
Dennis Steverink
Assen
44
Josbert de Vries
GRONINGEN
45
Simon Schram
WOLVEGA
46
Tom Gakes
ZWAAG
47
Elmar Reinders
EMMEN
48
Folkert de Haan
GRONINGEN
49
Christiaan Riemens
MAASTRICHT
50
Gaatze Postma
MUNEIN
51
Tjeerd van der Schaaf
DRACHTEN
52
Jan Dijkstra
Drachten
53
Atze Dijkhuis
GRONINGEN
54
Jan-Hendrik Westra
URETERP
55
Taeke Oppewal
HEERENVEEN
56
Engbert de Vegt
URETERP
57
Jan de Vries
NIJEHOLTPADE
58
Egon Nanninga
LELYSTAD
59
Tim Lemmers
ANNA PAULOWNA
60
Mark Stokreef
MARKELO
61
Sent Tissingh
GRONINGEN
62
Ruud Borst
SINT NICOLAASGA
63
Ruben Hoekstra
TJERKGAAST
64
René Hooghiemster
DRACHTEN
65
Sjoerd Visser
BURGUM
66
Henk Bos
DRACHTEN
67
Roy Eefting
GROLLOO
68
Jos Harms
OUDE PEKELA
69
Umberto Atzori
ZORGVLIED
70
Rick Ottema
MUNTENDAM
71
Eljakim v.d. Sande
OSSENZIJL
72
Adrie Lindeman
ASSEN
73
Arjen Bos
BOLSWARD
74
Ronnie Takens
UTRECHT
75
Gerry Vlieger
APPELSCHA
76
Aloys van Duuren
HOOGEVEEN
77
Lars Horring
VALTHE
78
Teake-Piet van der Werf
DEARSUM
 
 Uitslagen dames

1
Melissa Hoskins
AUSTRALIE
2
Isabella King
AUSTRALIE
3
Janneke Ensing
GIETEN
4
Roxane Knetemann
KROMMENIE
5
Juliette Wigbold
HENGELO
6
Yvonne Troost
WIJHE
7
Irene van den
Broek UTRECHT
8
Joan Boskamp
ADUARD
9
Rixt Meijer
HEERENVEEN
10
Nina Kessler
VELSERBROEK
11
Samantha van Steenis
HOOGLAND
12
Daniëlle Lissenberg
DEN HAM GN
13
Sione Jongstra
UTRECHT
14
Jet Wildeman
RAALTE
15
Alie Gercama
ZWAAGWESTEINDE
16
Irene Tesink
AMSTERDAM
17
Elise Karssies
GRONINGEN
18
Julia Soek
DEN HAM
19
Eyelien Bekkering
DEN HAM GN
20
Ingeborg Kreuze
ASSEN
21
Anne Heijkoop
AMMERSTOL
22
Emma Crum
NIEUW ZEELAND
23
Trieneke Fokkens
LEUTINGEWOLDE
24
Thea Thorsen
NORWAY
25
Stien Borgli
NOORWEGEN
26
Ivana Tiessens
ZUIDHORN
27
Ilona Hoeksma
LUXWOUDE
28
Chiara Roberti
BERKEL EN RODENRIJS
29
Amy Cure
Australi?
30
Irene Lako
GRONINGEN
31
Britt Jansen
WIJHE
32
Linda Kroes
GRONINGEN
33
Pelin Cigin
Oostenrijk
34
Marjan Stokman
EMMELOORD
35
Hester Wagenaar
EPE
36
Olivia Koster
ZEVENAAR
37
Astrid Schuitema
Groningen
38
Mischa Top
GRONINGEN
39
Marije Venema
GRONINGEN
40
Tina Andreassen
41
Janien Lubben
EMMEN
42
Kimberly van den Berg
NIEUWLEUSEN
43
Ykiyo Hori
Kanawaga Japan
44
Anouska Koster
DE WESTEREEN
45
Linda Bruins
Groningen
46
Marielle Jissink
HEERENVEEN