Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2011-10-23 - Open Fries Kampioenschappen ATB / Veldrijden


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Open Fries Kampioenschappen Appelscha
ATB / Veldrijden
Zondag 23 oktober 2011

met start / finish op de Boerestreek, nabij fietsspecialist Rikus Kramer

 

Opgave via mail: mholtrop@swpo.nl

Kleedgelegenheid: VV Stânfries, Boerestreek 9a, Appelscha
Permanence: Bij start / finish

11.00 uur Jeugd    8 / 10 jaar  -  20 min.
11.30 uur Jeugd  11 / 12 jaar  -  25 min.
12.15 uur Jeugd  13 / 14 jaar  -  30 min.

13.00 uur Funklasse vrouwen / Vrouwen / Junioren / jo. + me. 15 - 16 jaar
35 min.
.14.00 uur Funklasse heren / Veteranen ouder dan 40 jaar
45 min.
15.00 uur Licentiehouders / Senioren jonger dan 40 jaar
60 min.



Veldrijden en ATB ers wordt apart geklasseerd 



REGLEMENTEN OPEN FRIES KAMPIOENSCHAPPEN ATB / VELDRIJDEN  2011-2012

Inschrijfgelden:
Jeugdcategorieën: € 3.50
Overige categorieën: € 6,--
Voor alle categorieën geldt: KNWU licentie verplicht, bij geen licentie dient een basislidmaatschap te worden aangeschaft bij de organiserende vereniging.
Kosten hiervan zijn € 5,00
Reglement:
- Wedstrijden worden verreden onder KNWU reglementen
- Licenties en/of basislidmaatschap verplicht
- Deelnemers zonder KNWU-licentie zijn verplicht eenmalig een basislidmaatschap aan te schaffen bij     de organiserende vereniging
 Dit basislidmaatschap is tevens te gebruiken bij de andere wedstrijden .
- Er kan pas worden ingeschreven na vertoon van licentie.
- Inschrijving is mogelijk tot uiterlijk 30 min. voor de start i.v.m. het printen van de startlijsten
- Open Fries Kampioenschappen  worden niet met een chip verreden
-  Helm verplicht
-  Er is een apart klassement voor MTB-ers (= 26 en 29 inch) en veldrijders (= 28 inch en bandbreedte tot 33 mm) 
- Materiaalwissel is toegestaan
- Deelnemers krijgen een rugnummer in bruikleen op de wedstrijddag. Na afloop van iedere wedstrijd dient men het nummer weer schoongemaakt in te leveren!
- De organisatie kan op de dag van de wedstrijd beslissen om vanwege veiligheidsredenen (bv ijzel of andere slechte weersomstandigheden) de wedstrijd niet door te laten gaan. Dit gaat in overleg met de jury!
- Vroegtijdige afgelasting wordt bekend gemaakt op de website
- De uitslagen verschijnen z.s.m. op de website
- De jury streeft er naar om iedere wedstrijd zo veel mogelijk renners te klasseren,  hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
- Protesteren over de uitslag kan tot 30 minuten na de wedstrijd bij de jury.
- Bij de inschrijving zal een lijst hangen met de starttijden en een overzicht van alle
klassementen.
- ATB en veldrijden wordt apart geklasseerd.
- Verslagen, foto's en links kunt u mailen mholtrop@swpo.nl

Jury:
Voorzitter - Piet Aardema
Speaker -  Egbert La Gro
Algemeen - Doortje Nagengast
Algemeen - Henk v.d. Gouw

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Route:


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
 
 

 


Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
 
 
Nieuwelingen / junioren
Nr.
Naam
Woonplaats
1
2
Patrick
v.d. Duin
Nieuw Roden
2
9
Benjamin
Zuidema
3
13
Jannick
Runhart
4
5
Remco
v.d. Ploeg
5
15
Tim
Smeenge
6
10
Stefan
Krol
7
11
Bruno
Nakken
8
7
Jurjen
v.d. Velde
9
4
Allard
Kleinhuis
10
14
Arjen
van Putten
11
16
Kay
v.d. Linde
Dames
Nr.
Naam
Woonplaats
1
26
Karen
Brouwer
2
30
Jannie
de Vreese
3
33
Margriet
Engelsma
4
27
Thea
Brouwer
5
28
Danielle
Dunhart
6
22
Rommie
Wiersma
Kootstertille
7
32
Spahr
v.d. Hoek
8
21
Fardau
Westra
Zwaagwesteinde
Funklasse / Veteranen ouder dan 40 jaar
Nr.
Naam
Woonplaats
1
1236
Stefan
van Bolhuis
Gorredijk
2
1297
Thom
Bonder
3
1275
Gert-Luuk
Wiersma
 De Westreen
4
1309
Jappie
de Vries
5
1284
Florian
Schmidt
6
1310
Ludger
de Jong
7
1245
Wietze
Gorter
8
1296
Mark
Eijkelkamp
9
1308
Fokke
Gorter
10
1292
Gerrit
Kok
Balk
11
1322
Immanuel
van Tintelen
12
1243
Bart
Geijsel
Vries
13
1277
Bennie
Willems
Buitenpost
14
1283
Jordan
Jansen
15
1318
Warner
Tholen
16
1267
Marinus
Pranger
17
1238
Erwin
van Dellen
18
1317
Frank
van Duimen
19
1244
Gretienus
Gommers
20
1253
Bennie
van der Kooi
Eelde
21
1289
Alwin
Deems
22
1287
Dennis
Mulder
23
1264
Jan Willem
Paulusma
Appelscha
24
1255
Dennis
Koster
Oosterwolde
25
1252
Wim
Joustra
Kornhorn
26
1273
Herman
de Vos
Steenwijk
27
1254
René
Kootstra
28
1302
Miente
Steensma
29
1260
Holger
Neef
Eelde
31
1256
Brian
Koster
Noardburgum
32
1282
Kees
Westerdijk
33
1250
Jan
Hulsebosch
34
1265
Gert Jan
v.d. Ploeg
35
1242
Roel
Ekkels
Assen
36
1266
Geert
v.d. Ploeg
Boijl
37
1281
Tjeerd
Eisinga
38
1290
Gosse
Hoeksma
39
1249
Egbert
Houkes
Oosterwolde
40
1270
Johan
Steeenbeek
Groningen
41
1285
Lambert
Koops
42
1286
Andres
Bij de Leij
43
1324
Rik
Geres
44
1268
Frits
Riemersma
Appelscha
45
1323
Peter
Lever
46
1295
Meint
Verhoeff
Balk
47
1316
Rolf
Jansma
48
49
1263
Max
van Oort
Groningen
50
1294
Frans
Mulder
51
1241
Justin
Doek
Groningen
52
1257
Boele
Lammers
53
1271
Olaf
Stumpf
54
1293
Lucas
Oosterhof
55
1325
Edwin
Mulder
56
1237
Ramon
Cohen
Assen
57
1307
Gerard
Wijma
58
1291
Trinus
de Vreese
59
1306
Jornt
Bergsma
60
1234
61
1279
Christian
Nip
Oosterwolde
62
1313
Marchiens
Kok
63
1272
Bert
Adema
Heerde
64
1300
Jaap
Harms
65
1331
René
v.d. Bos
66
1299
Henk
de Vries
67
1303
Jan
de Meer
68
1251
Erwin
de Jong
Donkerbroek
Heren licentie ATB
Nr.
Naam
Woonplaats
1
40
Arie
de Jong
Oosterwolde
2
41
Maurits
Buist
3
33
Arjan
Broekema
4
31
Roelof
de Roos
Leeuwarden
5
38
Jan
Nauta
Marknesse
6
44
Rob
Nijmeijer
Heren licentie veld
Nr.
Naam
Woonplaats
1
42
Jan Albert
Krans
2
43
Henk
Bos
Drachten
3
35
Simon
Schram
4
46
Andre
Kip
Winschoten
5
36
Henk
Brand