Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2012-12-16 - Open Fries Kampioenschappen ATB + Veldrijden Appelscha


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Open Fries Kampioenschappen ATB + Veldrijden
Appelscha
Zondag 16 december 2012

Filmpje parcours Open Fries Kampioenschappen ATB eb Veldrijden, gemaakt door Arjan Broekema
http://www.youtube.com/watch?v=waQb0OPSXdU&feature=share&list=UUBgMH3RA2paag-cHakFPQFw

Inschrijving: Rikus Kramer Fietsservice, Boerestreek 12, Appelscha
Kleedgelegenheid: Voetbalver. Stânfries, Boerestreek 9, Appelscha

 Programma ICW wedstrijden:

Datum:
Dag:
Wedstrijd:
Organisatie:
4-11-2012
zondag
Borgerswold - Veendam
WV Stormvogels Veendam
10-11-2012
zaterdag
Zevenhuizen
ATB Zevenhuizen
18-11-2012
zondag
Norg
Cyclesport Groningen
24-11-2012
zaterdag
Ureterp
Commissie Ureterp
1-12-2012
zaterdag
Baggelhuizenplas - Assen
SOW / MAR
9-12-2012
zondag
Trimunt
Wielerstichting De Wilp
16-12-2012
zondag
Appelscha
 (Open Fries Kampioenschappen)
SWPO
22-12-2012
zaterdag
Emmen
WSV Emmen
13-1-2012
zondag
Borgerswold - Veendam
WV Stormvogels Veendam

 http://youtu.be/mKDVxqQmOfE (OFK Appelscha 2011)

Starttijden:
11.00 uur: Jeugd 1 - 15 min.
11.30 uur: Jeugd 2 - 20 min.
12.10 uur: Jeugd 3 - 30 min.

13.00 uur: Nieuwelingen / Junioren veld - 45 min.
13.00 uur: Nieuwelingen / Junioren ATB - 45 min.
13.05 uur: Dames / Junior dames / Nieuweling meisjes ATB en Veld - 45 min.

14.00 uur: Heren Veld - 60 min.
14.02 uur: Heren ATB - 60 min.

Reglementen:

 

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Route Appelscha


Volle ronde 18+


Volle ronde 18+ met startlus


Volle ronde jeugd


Volle ronde jeugd met startlus

 


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

 

http://www.swpo.nl/nieuws.php (verslag Open Fries Kampioenschappen)

    Uitslagen compleet

Uitslagen eerste drie iedere categorieën:
Jeugd 1:
  1. Miguel van Tintelen Baars
  2. Björn Hommes Appelscha
  3. Lotte Bakker Veenoord
 
Jeugd 2:
  1. Tibor Del Grosso Eelde
  2. Joost Freriks Emmen
  3. Brian de Vries Wolvega
 
Jeugd 3:
  1. Bodi Del Grosso Eelde
  2. Ellert Visser de Wilp Gn
  3. Carlo Stummel Echten Dr.
 
Nieuwelingen/junioren ATB
  1. Allard Kleinhuis Tynaarlo
  2. Stefan Krol Norg
  3. Simon Coopmans Alteveer
 
Nieuwelingen/junioren Veld:
  1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden
  2. Harttthijs de Vries Kollum
  3. Gosse van der Meer Surhuizum
 
Dames/junioren-dames/nieuwelingen-meisjes ATB
  1. Karen Brouwer Oosterwolde
  2. Iris van der Pol Diever
  3. Erika Broekema Wildervank
 
Dames/junioren-dames/nieuwelingen-meisjes Veld
  1. Anouska Koster de Westereen
  2. Melissa Steenhof Ureterp
  3. Wendy Oosterwoud Ureterp
 
Heren ATB:
  1. Erik Groen Doorwerth
  2. Thom Bonder Assen
  3. Michiel van Goor Nijeveen

 
Heren Veld:
  1. Henk Bos Drachten
  2.  Jan Albert Krans de Wilp Gn
  3. Barry Hulzebos Meppel

Diverse foto's